, niedziela 14 sierpnia 2022
Samochód osobowy wjechał w motorower. Dwie osoby ranne
W wyniku wypadku ranni zostali, 43-letnia kobieta i 5-letnie dziecko, podróżujący motorowerem. fot: ARCDodaj do Facebook

Samochód osobowy wjechał w motorower. Dwie osoby ranne

JM
43-letnia kobieta i 5-letnie dziecko zostali ranni w wyniku wypadku do jakiego doszło w Kończycach Małych. Motorower, którym podróżowali, zderzył się z samochodem osobowym.

Do wypadku doszło w piątek, 20 kwietnia, po godz. 13.00 w Kończycach Małych w gminie Zebrzydowice. - Na skrzyżowaniu ul. Korczaka z ul. Jagielońską kierujący samochodem marki KIA wymusił pierwszeństwo i zderzył się z motorowerem - relacjonuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

W wyniku wypadku ranni zostali, 43-letnia kobieta i 5-letnie dziecko, podróżujący motorowerem. Oboje przewiezieni zostali do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Sprawca wypadku, mieszkający w Republice Czeskiej obywatel Korei Południowej, był trzeźwy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama