, wtorek 23 lipca 2024
Pożar mieszkania w Zaborzu
Pożar wybuchł dzisiaj przed południem w budynku mieszkalnym przy ulicy Kalinowej w Zaborzu.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Pożar mieszkania w Zaborzu

MB/KPP CIESZYN
Strumieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru jednego z mieszkań przy ulicy Kalinowej w Zaborzu. Cztery osoby, w tym dwoje małoletnich dzieci zostało przewiezionych do szpitala.

Pożar wybuchł dzisiaj przed południem w budynku mieszkalnym przy ulicy Kalinowej w Zaborzu. Ogień pojawił się w jednym z pokoi, gdzie przebywało 4-letnie dziecko. W wyniku pożaru chłopiec został poparzony. 4-latek trafił do szpitala w Bielsku-Białej. Ponadto pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy medycznej trzem osobom. Mężczyzna i kobieta oraz 2,5-letnie dziecko trafili do do cieszyńskiego szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności powstania pożaru.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama