, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Pomiędzy Skoczowem a Goleszowem ukradli sieć trakcyjną
Do kradzieży doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.  fot: KPP CIESZYNDodaj do Facebook

Pomiędzy Skoczowem a Goleszowem ukradli sieć trakcyjną

JM
Pomiędzy stacjami Skoczów i Goleszów doszło do kradzieży sieci trakcyjnej. Na czas usunięcia awarii Koleje Śląskie wprowadziły komunikację zastępczą.

Do kradzieży doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na wysokości skoczowskiej odlewni. Złodziej skradli elementy sieci trakcyjnej na odcinku ok. 150 metrów torowiska.

- Z informacji jakie otrzymaliśmy od PKP PLK SA, które są zarządcą sieci, usuwanie awarii potrwa co najmniej do północy - mówi Maciej Zaremba, rzecznik prasowy Kolej Śląskich.

Do czasu usunięcia awarii Koleje Śląskie na odcinku Pierściec-Skoczów-Goleszów-Wisła zorganizowały autobusową komunikację zastępczą.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A jeżeli już to byli złodzieje a nie służby PLK-SA to się pytam
GDZIE JEST NASZA CIESZYŃSKA DZIELNA ZWARTA I GOTOWA POLICJA POWIATOWA.
Czy jedynymi sukcesami w/w Policji jest złapanie osoby pijącej piwo na terenie targowiska w dzień gdy nie ma targu. Czy do tego potrzeba uzbrojonych po zęby dwoje policjantów. Czy w związku z tym iż delikwent nie posiadał przy sobie DO a że był złapany z puszką piwa stojącą na straganie trzeba było uruchamiać wszystkie procedury sprawdzania danych , weryfikacji co zajeło około pół godziny. Ależ trzeba było gdyż takie działanie podnosi na plus statystyki wykrywalności naszej dzielnej Policji Cieszyńskiej. Złapany na gorącym uczynku groźny bandyta z puszką piwa na prywatnym terenie. YES YES YES 100 % WYKRYWALNOŚCI GROŹNYCH PRZESTĘPSTW. Dziwne iż nie złapali żadnych złodziei - przecież 200 metrów sieci trakcyjnej zmieści się do jednej małej reklamówki i jest mniej warte niż puszka piwa :-)
GRATULACJE DLA KPP W CIESZYNIE. TO NIE PIERWSZA KRADZIEŻ SIECI TRAKCYJNEJ W REJONIE DZIAŁALNOŚCI KPP.
DZIWNE TO CZYŻ NIE ?????

zlikwidować skupy złomu i wreszcie skończą się kadzieże !!! Jak mówił Korwin-Mikke nie wystarczy odrąbać głów od koryta, tylko zlikwidować koryto. Więcej płacimy za odtworzenie trakcji niż mamy korzyści ze skupu złomu, szczególnie kiedy kumpel skupuje od kumpla coś czego niby nie rozpoznaje (?)

nogi z dupy powyrywać

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama