, wtorek 23 lipca 2024
Podsumowanie weekendu w powiecie
Wśród zatrzymanych przez ostatni weekend osób znaleźli się sprawcy kradzieży, nietrzeźwi kierowcy oraz z sądowym zakazem kierowania pojazdami. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Podsumowanie weekendu w powiecie

Od piątku do niedzieli policjanci garnizonu cieszyńskiego zatrzymali 6 sprawców przestępstw, w tym 3 nietrzeźwych kierowców. Zatrzymano też 5 poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach doszło do 8 kolizji.

Wśród zatrzymanych podejrzanych znaleźli się sprawcy kradzieży, nietrzeźwi kierowcy oraz z sądowym zakazem kierowania pojazdami. - Wczoraj kilkanaście minut po północy na ulicy Cieszyńskiej w Bażanowicach patrol drogówki zatrzymał do kontroli volkswagena. Kierowca, 33-letni mieszkaniec Goleszowa, miał ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych, okazało się goleszowianin miał orzeczony przez sąd zakaz kierowania pojazdami. Tego samego dnia w południe policjanci z Zebrzydowic zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w jednym z marketów dopuścili się kradzieży różnego rodzaju artykułów na kwotę ponad 2,5 tys. zł - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama