, wtorek 23 lipca 2024
Podróbki warte 250 tysięcy złotych
Wśród ujawnionych towarów znajdowały się m.in.: perfumy, spodnie, torebki, koszulki, dresy.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Podróbki warte 250 tysięcy złotych

SM/MAT. PRAS.
Podróbki warte 250 tysięcy złotych


Podróbki warte 250 tysięcy złotych

W Drogomyślu funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili i zabezpieczyli kosmetyki oraz odzież z podrobionymi znakami towarowymi warte 250 tysięcy złotych.

We wtorek, 28 lipca w godzinach wieczornych podczas prowadzonej kontroli na drodze krajowej nr 81 w Drogomyślu funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej z Bielska-Białej zatrzymali polski autokar, którym podróżowała młodzież powracająca z wakacji w Bułgarii. - W luku bagażowym autobusu ujawnione zostały torby zawierające znaczne ilości kosmetyków, odzieży i galanterii skórzanej z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Wśród ujawnionych towarów znajdowały się m.in.: perfumy, spodnie, torebki, koszulki, dresy. Znalezione zostały także papierosy bez znaków akcyzy skarbowej (1400 sztuk). Wartość zatrzymanego towaru szacowana jest na 250 tysięcy złotych. Do posiadania podrobionego towaru nie przyznała się żadna z osób podróżujących kontrolowanym autokarem - informuje Katarzyna Walczak, rzecznik prasowy Komendanta Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Zdolna młodzież... :-)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama