, niedziela 14 sierpnia 2022
Podczas kłótni zaatakował nożem
Podczas kłótni 49-latek uderzył kolegę nożem w głowę. fot. ARC Dodaj do Facebook

Podczas kłótni zaatakował nożem

JM, KPP CIESZYN
Ustrońscy policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca Ustronia, który podczas sprzeczki uderzył nożem w głowę 37-latka. Napastnik został zatrzymany przez policjantów. Trafił już do policyjnego aresztu.
Do zdarzenia doszło w środę, 7 września, przed godz. 19.00 w Ustroniu przy ul. Daszyńskiego podczas sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami.

- W pewnym momencie 49-letni mieszkaniec Ustronia chwycił za nóż i uderzył nim w głowę 37-latka, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia - opisuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego rany okazały się powierzchowne i niegroźne, a jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Ustrońscy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie podjęli poszukiwania sprawcy. Poszkodowany podał dokładny jego rysopis. Dzięki temu stróże prawa zatrzymali napastnika już po krótkim pościgu na terenie miasta. Zatrzymany mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Zabezpieczono również nóż kuchenny, który znaleziono przy nim pod czas przeszukania. 49-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Napastnik nima z Ustronia jyno z Kielc.

Droga redakcjo " podczas" piszemy łącznie :)) Dobrej nocy i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama