, piątek 31 marca 2023
Pijany posiadał nielegalną broń
Skoczowska policja złapała pijanego mężczyznę posiadającego nielegalnie broń. fot: ARCDodaj do Facebook

Pijany posiadał nielegalną broń

KK, KPP Cieszyn
W Skoczowie zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, który posiadał broń gazową wraz z amunicją bez wymaganego zezwolenia. Dodatkowo zatrzymany miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Za nielegalne posiadanie broni palnej grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Skoczowie 10 grudnia. - Kilkanaście minut po godzinie 23.00 oficer dyżurny skoczowskiej Policji otrzymał informację, że w jednym z lokali na obrzeżach miasta przebywa nietrzeźwy mężczyzna posiadający broń palną. Siedział przy stoliku, a z kieszeni wystawał mu pistolet - mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zachowując wszelkie środki ostrożności zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że posiadał przy sobie pistolet gazowy wraz z amunicją. - Badanie alkomatem wykazało u niego przeszło 2 promile alkoholu. Stróże prawa ustalili, że mężczyzna nie miał stosownego pozwolenia na posiadanie broni. Przewieziono go do policyjnego aresztu, a pistolet wraz z amunicją został zabezpieczony. O losie zatrzymanego zadecyduje prokurator - dodaje Domagała.

Za nielegalne posiadanie broni grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Zgadzam się z tym, że zatrzymali go policjanci, ale o takim małym szczególe, że ujęła go skoczowska agencja ochrony nie wspomniano. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama