, poniedziałek 11 grudnia 2023
Ochaby: W Wiśle znaleziono 2000 sztuk amunicji
Skoczowscy policjanci zabezpieczyli ok. 2000 tys. sztuk amunicji. fot: ARCDodaj do Facebook

Ochaby: W Wiśle znaleziono 2000 sztuk amunicji

KK
W Ochabach wędkarze znaleźli 2000 sztuk amunicji różnego kalibru. Niecodzienne znalezisko trafiło do Laboratorium Kryminalistyki Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

W sobotę, 21 kwietnia, w Ochabach znaleziono 2000 sztuk amunicji różnego kalibru. - Przed południem wędkarze w Wiśle zauważyli duży worek. Próbowali go wyciągnąć. Kiedy się rozerwał, wysypała się z niego amunicja. Wędkarze powiadomili dyżurnego policjanta z komisariatu w Skoczowie - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli ok. 2000 sztuk amunicji różnego kalibru. - Amunicja trafiła do Laboratorium Kryminalistyki Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach w celu sprawdzenia, do jakiej broni może zostać wykorzystana. Wiadomo już, że część naboi pasuje do broni myśliwskiej i karabinków KBKS - dodaje Domagała.

Trwają czynności policyjne.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama