, sobota 13 sierpnia 2022
Miniony weekend w statystykach policji
Policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 7 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.  fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Miniony weekend w statystykach policji

SM/KPP CIESZYN
Sześciu podejrzewanych o przestępstwa oraz trzech poszukiwanych, to bilans zatrzymanych osób przez policjantów na terenie powiatu cieszyńskiego podczas minionego weekendu. Mundurowi w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 120 interwencji. Na terenie powiatu doszło do 1 wypadku i 7 kolizji drogowych.

Od piątku do niedzieli policjanci w naszym regionie przeprowadzili ponad 120 interwencji. Na drogach odnotowano 7 kolizji drogowych i jeden wypadek. - W sobotnią noc przed 2.00 Ustroniu na ulicy Daszyńskiego kierowca samochodu hyundai na zakręcie wypadł z drogi i wjechał w ogrodzenie posesji. Kierowcy nie się nie stało. Natomiast dwie pasażerki w wieku 19 i 21 lat zostały ranne. 24-letni mieszkaniec Zamościa został poddany badaniu stanu trzeźwości. Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 7 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. - W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy posiadania narkotyków i nietrzeźwi kierowcy pojazdów. W piątek policjanci z cieszyńskiej prewencji zatrzymali 24 letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który posiadał narkotyki. Stróże prawa zabezpieczyli przy nim ponad 100 gramów marihuany - wylicza Domagała.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na drogach w Cisownicy, Pruchnej, Zebrzydowicach i Koniakowie. Ponadto wiślańscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru do jakiego doszło wczoraj w nocy. - Po 22.00 dyżurny komisariatu skierował patrol na ulicę Bukową w Wiśle gdzie zgłoszono pożar budynku. W akcji gaśniczej brało udział 8 zastępów straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało. Spaleniu uległ sprzęt AGD i komputery o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. We wtorek policjanci kryminalni przeprowadzili oględziny miejsca - wymienia rzecznik cieszyńskiej policji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama