, niedziela 1 października 2023
Mieszkańcy Koniakowa zatrzymani za kradzież i pobicie
Pobili i okradli. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.  fot: ARCDodaj do Facebook

Mieszkańcy Koniakowa zatrzymani za kradzież i pobicie

AK/KPP Cieszyn
Wiślańscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Koniakowa, którzy napadli na idącego ulicą 28-latka. Napastnicy pobili go, a następnie okradli. Za przestępstwo grozi im do 12-lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 marca między 1.00 a 2.00, w Koniakowie. 28-latka pobiło dwóch mężczyzn. Napastnicy, mieszkańcy Koniakowa w wieku 21 i 26 lat grozili mu i zabrali mężczyźnie telefon komórkowy wartości około 500 zł. Wiślańscy policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania napastników. Ustalili szczegółowe okoliczności napadu i rysopisy sprawców. Dwaj poszukiwani zostali zatrzymani. Śledczy prowadzący sprawę ustalili, że napastnicy, telefon komórkowy sprzedali 17-latkowi. Namierzyli pasera w Istebnej i odzyskali telefon. Sprawcy byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa. Na wniosek policji i prokuratora, sąd zastosował wobec obu mężczyzn areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Teraz grozi im do 12 lat więzienia.


Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama