, poniedziałek 11 grudnia 2023
Międzyświeć: Po zderzeniu z autobusem, zginął kierowca samochodu osobowego
W wypadku zginął kierowca samochodu osobowego. fot: ARCDodaj do Facebook

Międzyświeć: Po zderzeniu z autobusem, zginął kierowca samochodu osobowego

KK [AKTUALIZACJA, 10.45, 18.02.2012]
W Międzyświeciu na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej i Gołęszyców doszło do zderzenia samochodu osobowego i autobusu. Zginął 31-letni kierowca samochodu osobowego. Droga w tym miejscu była zablokowana przez blisko 2,5 godziny.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w piątek, 17 listopada, w Międzyświeciu. Około godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Gołęszyców zderzył się samochód osobowy z autobusem. - Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierowca renaulta poruszał się ulicą Gołęszyców. Natomiast kierowca autobusu ulicą Cieszyńską jechał w kierunku Skoczowa. W wyniku zderzenia samochód wpadł do rowu po przeciwnej stronie - mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

31-letni mieszkaniec Cieszyna, który kierował samochodem osobowym, zginął na miejscu. Kierowcy autobusu i podróżującym nic się nie stało. Droga w miejscu zdarzenia przez blisko 2,5 godz. była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierowali wszystkie pojazdy jadące w kierunku Cieszyna przez centrum Skoczowa. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

- wyjątkowy pech, wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama