, piątek 19 sierpnia 2022
Dwie osoby ranne, w tym strażak, po wypadku na DW 937 w Kończycach Wielkich
Do wypadku doszło niedaleko skrzyżowania ul. Dworcowej z ul. Kukli w Kaczycach. fot: KPP CIESZYNDodaj do Facebook

Dwie osoby ranne, w tym strażak, po wypadku na DW 937 w Kończycach Wielkich

JM
Jedna osoba została ranna w skutek wypadku, do którego doszło około godz. 12.30 na drodze dojazdowej do drogi DW 937 w Kończycach Wielkich. W trakcie działań służb ranny został również strażak.

Do wypadku doszło niedaleko skrzyżowania ul. Dworcowej z ul. Kukli w Kończycach Wielkich. - 31-letni  mieszkanie Pruchnej jadący od strony Kaczyc na lewoskrętnym łuku drogi pojechał na wprost, a następnie uderzył w słup trakcji elektrycznej, ścinając go. Mężczyzna trafił do szpitala - relacjonuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Mężczyźnie została pobrana krew na obecność alkoholu w organizmie, ponieważ nie był w stanie dmuchać w alkomat. Po udzieleniu pierwszej pomocy i badaniach w szpitalu został przewieziony do aresztu. 

W trakcie działań służb, uderzony przez kabel trakcji elektrycznej, ranny został strażak, który został odwieziony do szpitala.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama