, sobota 13 sierpnia 2022
DK-81: Śmiertelne potrącenie w Bąkowie
Do śmiertelnego potrącenia doszło w Bąkowie. fot: ARCDodaj do Facebook

DK-81: Śmiertelne potrącenie w Bąkowie

JM
Przebiegający przez jezdnię mężczyzna zginął pod kołami samochodu marki volkswagen bora. Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 25 grudnia, na drodze krajowej nr 81 w Bąkowie.

Do potrącenia doszło około godz. 18.30 na pasie ruchu w kierunku Wisły. Przebiegający przez jezdnię mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez kierującego samochodem marki volkswagen bora 23-letniego mieszkańca jednej z okolicznych miejscowości.

Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Na czas prowadzonych działań policja zorganizowała objazd przez Pruchną. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 20.50.

- Policjanci cały czas ustalają tożsamość zmarłego - informuje podkom. Mariusz Białoń z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama