, sobota 13 sierpnia 2022
Cieszyńska policja skonfiskowała nielegalny alkohol i tytoń
Nielegalny „towar” namierzył aspirant Łukasz Palica, który jest dzielnicowym w cieszyńskiej komendzie. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Cieszyńska policja skonfiskowała nielegalny alkohol i tytoń

RED. / KPP
Cieszyńska policja skonfiskowała nielegalny alkohol i tytoń

zdjęcia: KPP


Cieszyńska policja skonfiskowała nielegalny alkohol i tytoń

Ponad 160 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy, 2 tysiące sztuk papierosów i 57 kg tytoniu zabezpieczyli policjanci cieszyńskiej komendy w jednej z kamienic w centrum Cieszyna. Właściciel nielegalnego „towaru” już usłyszał zarzuty.

Nielegalny „towar” namierzył aspirant Łukasz Palica, który jest dzielnicowym w cieszyńskiej komendzie. W piwnicach jednej z kamienic w centrum miasta, 53-letni cieszynianin posiadał lewe papierosy, tytoń oraz alkohol. Podczas przeszukania stróże prawa zabezpieczyli ponad 2 tysiące sztuk papierosów, 57 kg tytoniu oraz 164 litry alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wprowadzenie do obrotu zabezpieczonego towaru naraziłoby Skarb Państwa na ponad 53 tys. złotych strat. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Odpowie za popełnione przestępstwa akcyzowe, za co może trafić do więzienia na najbliższe 3 lata. Grożą mu również dotkliwe kary finansowe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama