, piątek 29 września 2023
Chciał sprzedać narkotyki... policjantom
Przy 39-latku stróże prawa znaleźli ponad 8 gramów marihuany oraz 35 woreczków z białą substancją. fot: SMDodaj do Facebook

Chciał sprzedać narkotyki... policjantom

JM, KPP CIESZYN
Do 10 lat więzienia grozi dilerowi, który próbował sprzedać narkotyki policjantom. Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony weekend na ul. Zamkowej w Cieszynie.

- Do stojących na moście Przyjaźni nieumundurowanych policjantów podszedł mężczyzna i zapytał, czy chcą kupić narkotyki - opowiada asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji. Duże zdziwienie policjantów nie wpłynęło na ich szybką reakcję. "Sprzedawca" natychmiast został zatrzymany.

Przy 39-latku stróże prawa znaleźli ponad 8 gramów marihuany oraz 35 woreczków z białą substancją. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające do dalszych badań, a diler trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz wprowadzania ich do obrotu. Sąd zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama