, sobota 13 sierpnia 2022
68-latek nie żyje. Policja szuka świadków wypadku w Goleszowie
Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku, który wydarzył się 25 października w Goleszowie. fot: ARCDodaj do Facebook

68-latek nie żyje. Policja szuka świadków wypadku w Goleszowie

JM, KPP CIESZYN
Cieszyńska policja poszukuje świadków wypadku drogowego do jakiego doszło na ulicy Ustrońskiej w Goleszowie. W jego wyniku przechodzący przez jezdnię 68-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło 25 października kilka minut po godz. 19.00. 20-letni kierowca VW Passata jadąc w kierunku Cieszyna potrącił przechodzącego przez jezdnię w rejonie sklepu spożywczego pieszego. 68-letni mężczyzna na skutek doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.

- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat tego zdarzenia, a w szczególności informacji świadków naocznych na temat jego przebiegu – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nr (33) 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997, albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego w Pogwizdowie przy ul. Cieszyńskiej 76, tel. (33) 8549528.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama