, piątek 31 marca 2023
35 paczek chipsów i 2 rogale łupem złodziei
Złodziei interesowały chipsy i rogale.  fot: ARCDodaj do Facebook

35 paczek chipsów i 2 rogale łupem złodziei

KK, KPP Cieszyn
Dwaj mężczyźni, złapani przez skoczowskich policjantów, są podejrzani o kradzież 35 paczek chopsów i 2 rogali. Towar o wartości 57 został częściowo odzyskany, podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu w Skoczowie na ulicy Bielskiej, patrolujący ulice miasta, policjanci o godzinie 2:00 w nocy usłyszeli odgłos tłuczonego szkła, dobiegający z rejonu dworca autobusowego. - Funkcjonariusze natychmiast udali się w tym kierunku. Na miejscu zauważyli wybitą szybę wystawową w punkcie małej gastronomii. Obok stali dwaj mężczyźni, z których jeden zajadał się chipsami. Trafili natychmiast do policyjnego aresztu. To 21 i 26-letni mieszkańcy powiatu siemiatyckiego - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Kryminalni ustalili, że z wystawy zostało zabranych 35 paczek chipsów i dwa rogale. Oprócz wybitej szyby, straty oszacowano na 57 zł. Odzyskano tylko część towaru, ponieważ trzy paczki chipsów i dwa rogale zostały skonsumowane przez złodzieja. Nazajutrz młodszy przyznał się do kradzieży z włamaniem, za co grozi 10 lat pobytu za kratkami.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama