, wtorek 23 lipca 2024
Ze znajomymi umów się w kręgielni!
Najnowocześniejsza kręgielnia w Cieszynie mieści się przy restauracji WiP, gdzie na specjalnie sprowadzonych - dwóch amerykańskich torach swoich sił może spróbować każdy w wieku od 3 do 100 lat. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Ze znajomymi umów się w kręgielni!

MSM
Lato i wakacje to okres najbardziej sprzyjający towarzyskim spotkaniom. Gdzie oprócz pubu czy ogródka letniego można umówić się ze znajomymi? Np. w kręgielni WiP Cieszyn, która niedawno świętowała swoje pierwsze urodziny.

Gra w kręgle to coraz powszechniejsza forma spędzania czasu wolnego. To idealny sposób na aktywne spędzenie czasu oraz świetną zabawę w gronie znajomych, którzy oprócz spotkania przy piwie chcą również zmierzyć się w towarzyskiej grze - wyzwalającej ducha walki i podnoszącej poziom rywalizacji.

Najnowocześniejsza kręgielnia w Cieszynie mieści się przy restauracji WiP, gdzie na specjalnie sprowadzonych - dwóch amerykańskich torach swoich sił może spróbować każdy w wieku od 3 do 100 lat. - Kręgielnie otwieramy codziennie w południe i zamykamy późnym wieczorem. Oprócz torów bowlingowych wewnątrz lokalu znajdują się gry zręcznościowe. Dodatkowym atutem jest usytuowany na zewnątrz kręgielni ogródek letni z kolorowym placem zabaw dla najmłodszych. Ponadto organizujemy transmisje wydarzeń sportowych, urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Oprócz gry, na miejscu będzie można zamówić coś do zjedzenia, m.in. pyszną pizzę z opalanego drewnem pieca oraz burgery w amerykańskim stylu będą znakomitym dopełnieniem czasu spędzonego w atmosferze sportowej rywalizacji - wylicza menadżer kręgielni i restauracji WiP Cieszyn.

Kręgielnia WiP mieści się w Cieszynie, przy ul. Katowickiej 23. Szczegółowe informacje na temat dojazdu, godzin otwarcia oraz menu dostępne są na stronie www.bowling.wipcieszyn.pl oraz na tutaj.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs z trzema nagrodami, którymi są: dwa zaproszenia na 1 godzinę gry w kręgle oraz jedno zaproszenie na dowolną pizzę (40 cm).

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jakie są rodzaje rzutów w kręgle?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają trzy osoby, która jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama