, piątek 1 lipca 2022
Zabierz kobietę do teatru na Hrabi!
Kabaret Hrabi wystąpi w Cieszynie 8 marca o godz. 17.00 i 20.00.  fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Zabierz kobietę do teatru na Hrabi!

AK
- Po tylu wizytach w Cieszynie, już niczego się nie obawiamy - przyznaje z uśmiechem Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi, który już 8 marca wystąpi w cieszyńskim Teatrze ze swoim nowym programem "TAK, ŻE O".

Kabaret HRABI jest KABARETEM KONSERWATYWNYM (niczym nie zaskakuje, niczym nie szokuje, niczym nie bulwersuje - rozbawia ot tak, po prostu), a jednocześnie WYWROTOWYM (jeśli bowiem prawdą jest - jak mawia pewien znajomy twórca - że "w dzisiejszych czasach być konserwatystą to szczyt awangardy", tedy szykujcie się na totalną rewolucję).

Już nie raz byliśmy świadkami takiej właśnie "rewolucji". Kabaret Hrabi po raz kolejny wystąpi na deskach cieszyńskiego Teatru. - Cieszyńska publiczność jest najlepszą cieszyńską publicznością, jaką znamy. Bardzo się polubiliśmy, dlatego obudziła się tęsknota i z jednej i z drugiej strony. Wracamy, by ją zaspokoić - przyznają w wywiadzie z naszym portalem członkowie Hrabi i dodają, że nie boją się kolejnego spotkania, a ich małe lęki łagodzi piękny Teatr. - Jeśli publiczność nas wyśmieje, pójdziemy oglądać jego architekturę - śmieje się Kołaczkowska. "Cieszem" się na Cieszyn! - przyznają zgodnie wszyscy członkowie kabaretu.

Kabaret Hrabi wystąpi w Cieszynie 8 marca o godz. 17.00 i 20.00. Bilety na występ można nabyć w kasie teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w cenie 45 zł, 60 zł, 75 zł. Ich rezerwacja może również nastąpić poprzez stronę internetową www.teatr.cieszyn.pl. Dodatkowo do każdego biletu dołączone będą po dwa zaproszenia na bezpłatną degustację kawy w: Mokka Cafe oraz Cafe Arkady. Bilety na występ kabaretu Hrabi można również zakupić poprzez serwis www.biletynakabarety.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ HRABI oraz dwa kupony na bezpłatną degustację kawy w Mokka Cafe oraz Cafe Arkady.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Na jakim instrumencie gra jeden z członków Hrabi?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrodzona osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji portalu w Cieszynie (ul. Bielska 184).

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Portal gazetacodzienna.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoba nagrodzona została poinformowana drogą mailową.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Tak bez złośliwości, mam zabrać moją kulturalną małżonkę żeby nauczyła się wymawiać słowo k.....a.
Chyba nie.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama