, niedziela 14 lipca 2024
Wygraj bilety na premierę spektaklu Sceny Polskiej
Po premierze "Amadeusza" Scena Polska Teatru Cieszyńskiego zaprasza na spektakl "Enron". fot: www.tdivadlo.czDodaj do Facebook

Wygraj bilety na premierę spektaklu Sceny Polskiej

BŚ/mat.pras.
Dzisiaj w naszym poniedziałkowym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na premierę spektaklu w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie. Sztukę będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę.

To już kolejna w tym sezonie premiera Teatru Cieszyńskiego. Tym razem na deskach czeskiego divadla publiczność będzie miała okazję zobaczyć sztukę "Enron" według Lucy Prebble.

Enron to amerykańskie przedsiębiorstwo energetyczne, które pod 2001 roku ogłosiło bankructwo. Wydarzenia te miały miejsce tuż po skandalu związanym z fałszowaniem dokumentacji finansowej firmy. Enron stał się wtedy symbolem zamierzonego oszustwa i korupcji w korporacjach. Bankructwo zapoczątkowało ogólnoświatowy kryzys finansowy. Na pierwszy plan przedstawienia wysuwa się obłuda i tragiczna ludzka małość, brak podstawowych uczuć i empatii, okrutna żądza zysku i sukcesu za wszelką cenę.

Spektakl współczesnej brytyjskiej dramatopisarki zdecydował się wyreżyserować Rafał Matusz. W spektaklu weźmie udział Mariusz Osmelak, Janusz Kaczmarski, Joanna Litwin-Widera, Dariusz Waraksa, Małgorzata Pikus, Ryszard Malinowski i Grzegorz Widera.

Premiera spektaklu "Enron" odbędzie się w sobotę, 29 marca, o godz. 17.30 w Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie. Dzień wcześniej, o godz.10.00, odbędzie się próba generalna.

Bilety można rezerwować on-line lub telefonicznie w Teatrze Cieszyńskim pod nr + 420 558 746 022. Wejściówki można również zakupić w przedsprzedaży w Regionalnym Centrum Informacji w Czeskim Cieszynie lub w dniu spektaklu w teatrze.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na spektakl "Enron". Nagrodę ufundował Teatr Cieszyński.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku odbyła się premiera spektaklu Lucy Prebble?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie teatru przed rozpoczęciem spektaklu.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama