, poniedziałek 15 sierpnia 2022
WiP Bowling zaprasza na kręgle i smaczną pizzę
Na dwóch profesjonalnych torach bowlingowych swoich możliwości może spróbować każdy w wieku od 3 do 100 lat.  fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

WiP Bowling zaprasza na kręgle i smaczną pizzę

SM
Początek nowego roku szkolnego to dla wielu pierwsza okazja do powakacyjnych spotkań ze znajomymi ze szkolnej ławy. Opowieści o tym jak minęły wakacje, jakie przygody spotkały nas podczas dwóch ostatnich miesięcy przez długi czas będą wypełniały chwile wolne od nauki. Idealnym miejscem do tego typu spotkań jest kręgielnia WIP Bowling w Cieszynie. Już dziś kolejny raz możecie wygrać u nas karnet na grę w kręgle lub kupon na pyszną pizzę.

Oprócz miejsca spotkania ze znajomymi, wizyta w WiP Bowling w Cieszynie to również niebywała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz sportowej rywalizacji. Dlaczego warto wybrać kręgielnię przy ul. Katowickiej 23? Odpowiedź zdaje się być oczywista. WiP Bowling est najnowocześniejszą kręgielnią w regionie, w której na dwóch specjalnie sprowadzonych amerykańskich torach, wykorzystujących profesjonalny niemiecki osprzęt i włoskie oprogramowanie, w godzinach od 12.00 do późnego wieczora, przy jednym stanowisku przyjacielsko rywalizować może do 12 graczy. Za godzinę rozgrywek zapłacimy od 20 zł w tygodniu do 45 zł w weekend.

Fani kręgi będą więc będą więc zachwyceni. A oprócz gry, na miejscu będzie można zamówić coś do zjedzenia, m.in. pyszną pizzę z opalanego drewnem pieca, którą od niedawna można zamówić do dostawą do domu. Zamówienia przyjmowane są pod numerem telefonu 33 444 63 22.

Więcej na temat samej kręgielni jak również menu znajdziecie na stronie www.bowling.wipcieszyn.pl oraz stronie na portalu społecznościowym Facebook.com

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą dla pierwszej osoby jest darmowa godzina gry w bowling, a dla drugiej pyszna pizza i dwa zimne napoje. Nagrody ufundowali właściciele restauracji WiP.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Gdzie wymyślony został Bowling?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda w formie zaproszenia będzie do odebrania w siedzibie redakcji, przy ul Bielskiej 184.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama