, piątek 19 sierpnia 2022
Walentynki... w brzuchu Pana Wieloryba. Rusza Restauracja Willa Słoneczna
Dobrą okazją do spróbowania możliwości Restauracji Willa Słoneczna będą Walentynki. Na gości czekają nie tylko smakowite dania, ale też nie lada rarytas w postaci wyjątkowej uczty dla dwojga w brzuchu Pana Wieloryba.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Walentynki... w brzuchu Pana Wieloryba. Rusza Restauracja Willa Słoneczna

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Łosoś, truskawki, suszone pomidory, czerwona papryka, mus selerowy, polędwiczki wieprzowe, serniczki, lody i wiele, wiele więcej smakołyków będzie można zamówić podczas kolacji walentynkowej w Restauracji Willa Słoneczna w Dębowcu. Na gości czekają nie tylko smakowite dania, ale też nie lada rarytas w postaci wyjątkowej uczty dla dwojga w brzuchu Pana Wieloryba.

Dotychczas Willa Słoneczna była znana głównie jako miejsce, do którego w każdej chwili możemy udać się po ciszę, spokój i akrobacje na - bez wątpienia - najciekawszym placu zabaw w regionie (Pan Wieloryb). Teraz wyjątkowy obiekt przy ulicy Słonecznej w Dębowcu otwiera się także na miłośników kuchni, oczekujących ciekawych smaków i pysznego jedzenia. Dobrą okazją do spróbowania możliwości Restauracji Willa Słoneczna będą Walentynki. W ten dzień na stole będą królowały truskawki, podane na kilka różnych sposobów. Tych bardziej oczywistych, jak na przykład w formie deserowej, a także bardziej zaskakujących - jako dodatek do łososia.

To nie koniec atrakcji. Tylko w ten dzień będzie można zjeść wyjątkową kolację w brzuchu wieloryba. - Z racji ograniczenia miejsc, a także dlatego, że zależy nam na tym, aby było to coś naprawdę szczególnego i romantycznego, jest to propozycja przeznaczona dla jednej pary. Decyduje kolejność rezerwacji, zatem polecamy spieszyć się z telefonami - mówi Danuta Małachowska, prowadząca Willę Słoneczną.

Wykwintna kolacja składająca się z przystawki, dania głównego, deseru oraz drinka będzie w ten dzień kosztowała 40 złotych.
Szczegóły na www.willasloneczna.pl. Rezerwacje oraz więcej informacji przyjmujemy pod numerem telefonu: 518 559 206.

Willa Słoneczna to wyjątkowe miejsce dla ludzi ciekawych świata, lubiących doświadczać nowych smaków. Założone przez Państwa Małachowskich, których sprzęt alpinistyczny pozwolił wielu osobom zdobyć najbardziej niedostępne zakątki świata. Teraz zapraszają do siebie. Po krajobrazy rodem z Toskanii, na najbezpieczniejszy i najbardziej szalony plac zabaw wprost ze Skandynawii (Pan Wieloryb!), własnoręcznie zbudowany, inspirowany doświadczeniami alpinistycznymi autora - Adama Małachowskiego - mini park linowy i po wyśmienitą kuchnię w przystępnych cenach.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest walentynkowa kolacja dla dwóch osób.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Ile mierzy (wzdłuż) Pan Wieloryb?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda w formie zaproszenia będzie do odebrania w siedzibie Redakcji, przy ul Bielskiej 184.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoba nagrodzona została poinformowana drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama