, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Tomasz Osiecki w Chacie Topolej: Wygraj bilet na koncert
RAGABOY - Tomasz Osiecki, muzyk. producent, multiinstrumentalista. Gra na SITARZE i DILRUBIE (klasyczne instrumenty indyjskie). fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Tomasz Osiecki w Chacie Topolej: Wygraj bilet na koncert

AK
17 lipca o godz. 20.00 w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie wystąpi RAGABOY - Tomasz Osiecki, muzyk. producent, multiinstrumentalista. Zapraszamy na klimatyczny, pełen indyjskich dźwięków koncert.

RAGABOY - Tomasz Osiecki, muzyk. producent, multiinstrumentalista. Gra na SITARZE i DILRUBIE (klasyczne instrumenty indyjskie). Na scenie i w studiu współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, m.in. Masala, Pogodno, T.Love, Behemoth, Renata Przemyk, Halina Młynkova, Michał Rudaś, Mela Koteluk. Na stałe związany jest z zespołem RADIO SAMSARA oraz RARA AVIS. Solo można go usłyszeć podczas RAGABOY LIVE ACT. Jest to klimatyczny, chilloutowy materiał w stylu składanek BUDHHA BAR. Muzyk zajmuje się również działalnością edukacyjną. Brał udział w szeregu audycji muzycznych.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia przed koncertem w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie Równi. Szczegóły na stronie. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer: 665 668 228.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa bilety na koncert. Nagrodę ufundowali właściciele Chaty TOPOLEJ.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Na jakiej ulicy znajduje się Chata Topolej?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w Chacie Topolej przed koncertem.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama