, czwartek 19 maja 2022
"Tajemniczy ogród" - pierwsza premiera w nowym roku
Premiera „Tajemniczego ogrodu” na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie już w niedzielę, 4 stycznia 2015 r., o godz. 17.30. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

"Tajemniczy ogród" - pierwsza premiera w nowym roku

MB
20 grudnia na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie miał miejsce pokaz przedpremierowy „Tajemniczego ogrodu” w reżyserii Bogdana Kokotka. Z kolei już 4 stycznia odbędzie się premiera tego przedstawienia. W przygotowanym przez nas konkursie można wygrać dwa podwójne zaproszenia na tę styczniową premierę.

W „Tajemniczym ogrodzie” wystąpią znani i lubiani aktorzy Sceny Polskiej: Joanna Litwin-Widera, Anna Paprzyca, Małgorzata Pikus, Tomasz Kłaptocz, Ryszard Malinowski, Mariusz Osmelak, Piotr Rodak, a także aktorzy gościnne grający na Scenie Polskiej: Patrycja Sikora i Marcin Kaleta.

„Tajemniczy ogród” jest uważany za najlepszą powieść Frances Hodgson Burnett i zaliczany do klasyki literatury dziecięcej. Oprócz warstwy obyczajowej książka mówi też o ogromnej, uzdrowicielskiej sile natury. Tytułowy tajemniczy ogród jest magicznym miejscem spotkań trojga dzieci: osieroconej Mary, despotycznego z powodu kalectwa Colina i pochodzącego z pobliskiej wsi Dicka. To opowieść o przyjaźni, która pomimo różnic i początkowych uprzedzeń, pomaga pokonać życiowe tragedie.

Premiera „Tajemniczego ogrodu” na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie już w niedzielę, 4 stycznia 2015 r., o godz. 17.30.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy świąteczny konkurs, w którym nagrodą są dwa podwójne zaproszenia na spektakl "Tajemniczy ogród" Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku została opublikowana powieść "Tajemniczy ogród"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywaja dwie osoby, która jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama