, czwartek 29 września 2022
Studio Tańca Passo zaprasza na Galę Taneczną
Gala Taneczna Passo odbędzie się w piątek, 26 czerwca w hotelu Liburnia w Cieszynie i podzielona będzie na dwie części.  fot: www.facebook.com/studio.tanca.passoDodaj do Facebook

Studio Tańca Passo zaprasza na Galę Taneczną

SM
Studio Tańca Passo zaprasza na Galę Taneczną, podczas której oprócz instruktorów i fascynatów tańca cieszyńskiej szkoły tańca wystąpi także Kacper Bożek, uczestnik 8. edycji programu "You Can Dance".

Gala Taneczna Passo odbędzie się w piątek, 26 czerwca w hotelu Liburnia w Cieszynie i podzielona będzie na dwie części.

Pierwsza rozpocznie się o godz. 17.30 i obejmie występy instruktorów, maluszków z baletem oraz dziecięcej formacji tańca towarzyskiego. Do godz. 19.00 będzie można wziąć także udział we wspólnej zabawie z Zumbą Kids, podziwiać występy najmłodszych grup hip-hopowych, formacji Latino Solo oraz zespołu Perły.

Druga rozpocznie się o godz. 19.30 i obejmie występy instruktorów, zespołu Perły, grupy Lekkie Stópki, formacji Latino Solo, prezentację dancehall’u, klasycznego tanga, salsy oraz tańca współczesnego.

Gościem specjalnym Gali Tanecznej Passo będzie Kacper Bożek, uczestnik 8. edycji programu "You Can Dance". Bilety w cenie: 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) dostępne w siedzibie Studia Tańca Passo przy ul. Towarowej 5 w Cieszynie.

UWAGA! KONKURS!

Zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania jest 5 biletów na pierwszą część i 5 biletów na drugą część Gali Tanecznej Passo.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Z czyjej inicjatywy powstało Studio Tańca Passo?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrody będą do odbioru w siedzibie redakcji Gazety Codziennej (ul. Bielska 184, Cieszyn).

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama