, sobota 9 grudnia 2023
Spotkanie z Agnieszką Stein, autorką książki "Dziecko z bliska" (konkurs)
Agnieszka Stein, ceniona przez polskich rodziców psycholog dziecięca, proponuje inspirującą koncepcję trzech R. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Spotkanie z Agnieszką Stein, autorką książki "Dziecko z bliska" (konkurs)

AK
Spotkanie z Agnieszką Stein, autorką książki "Dziecko z bliska" (konkurs)

Pierwsza polska książka o rodzicielstwie i bliskości. "Dziecko z bliska". fot. mat. pras.

9 września, o godz. 15.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej "Na Granicy" odbędzie się spotkanie na które zaprasza Klub Kangura z Cieszyna. Gościem będzie Agnieszka Stein, autorka książki "Dziecko z bliska".

Pierwsza polska książka o rodzicielstwie i bliskości. "Dziecko z bliska" kompleksowo opisuje relacje w rodzinie, nawiązywanie i utrzymywanie więzi między rodzicami i dziećmi i relacje pomiędzy rodzeństwem.

Książka odpowiada na pytania: Jak pomóc dziecku rozpoznawać i wyrażać emocje, czy karać, czy nagradzać, jak i gdzie postawić granice, konsekwentnie zabraniać, czy czasem pozwolić, jak nie zapomnieć o własnych potrzebach?

Agnieszka Stein doradza rodzicom i profesjonalistom, którzy chcą lepiej wspierać dzieci w rozwoju, przekazuje im wiedzę na temat potrzeb dzieci i sposobów na budowanie z nimi relacji opartych na szacunku i zaufaniu. Pasjonuje ją rodzicielstwo bliskości i to, jak można korzystać z jego narzędzi w relacjach z dziećmi w każdym wieku, od narodzin do dorosłości. Jest autorką artykułów poświęconych wychowaniu, publikowanych m.in. w miesięczniku "Dziecko", często zapraszana w charakterze ekspertki do wielu programów radiowych i telewizyjnych.

Agnieszka Stein, ceniona przez polskich rodziców psycholog dziecięca, proponuje inspirującą koncepcję trzech R:

RELACJA - nawiązanie i dbanie o dobrą więź pomiędzy dorosłymi a dziećmi
REGULACJA - rozwiązywanie trudnych sytuacji wychowawczych; nauka samoregulacji emocji
ROZWÓJ - wsparcie dziecka w rozwoju; rozwój osobisty dzięki obcowaniu z dziećmi

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki. Więcej na temat książki znaleźć można na stronie wydawnictwa Mamania.

Szczegółowe informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 535 123 131, lub wysyłając zapytanie na adres: marzenasadlok@o2.pl

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są 2 egzemplarze książki "Dziecko z bliska", autorstwa Agnieszki Stein. Nagrodę ufundowało wydawnictwo Mamania.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Wymień 3 tytuły książek wydawnictwa Mamania.

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Książki do odebrania będą w siedzibie redakcji przy ul. Bielskiej 184.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs został zakończony. Osoby, które wygrały, zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama