, sobota 20 sierpnia 2022
Sitek & Buszu oraz DJ Prox w Cieszynie
a fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Sitek & Buszu oraz DJ Prox w Cieszynie

SM, MAT. PRAS.
Już w najbliższy piątek 24 stycznia w klubie Pod Zieloną Trójką w Cieszynie wystąpi jeden z najbardziej utalentowanych mc's młodego pokolenia Sitek wspólnie z raperem i producentem znanym jako Buszu oraz Dj'em Proxem. Artyści w Cieszynie zaprezentują przekrój swojej twórczości, oraz nowe niepublikowane wcześniej utwory z nadchodzących projektów solowych Sitka oraz Busza.

- Sitek to bez wątpienia jeden z najbardziej uzdolnionych raperów młodego pokolenia, reprezentujący wrocławską scenę. Współpracuje z czołówka polskiej sceny Hip-Hop między innymi z Ero, Don Guralesko, VNM, PIH, Chada, którzy docenili jego styl, flow, niebanalny sposób rymowania, ale przede wszystkim charakter, którego dziś brakuje wielu młodym artystom - przekonują organizatorzy piątkowego koncertu.

Sitek do Cieszyna przyjedzie wraz z raperem i producentem muzycznym znanym jako Buszu, którego początki działalności muzycznej sięgają 1996 roku. - Zainspirowany rodzącą się w Polsce kulturą hip - hop, zaczął pisać i nagrywać pierwsze utwory. Jego płyta EP "DEMO", wywołała spore zamieszanie w środowisku hip-hopowym. Buszu prowadzi również Fabrykę Brzemiń, która zajmuje się produkcją muzyczną. Jego bity docenili czołowi polscy artyści i już w niedalekiej przyszłości jego muzykę będzie można znaleźć na kilku produkcjach w kraju. Obaj artyści planują w tym roku wspólne wydawnictwo, które jak wynika z zapowiedzi, będzie bardzo mocną pozycją na rynku fonograficznym - dodają organizatorzy.

W Cieszynie obok wspomnianych Sitka i Buszu, pojawi się również DJ Prox legnicki reprezentant Dolnego Śląska, który scratchowaniem
zajmuje się od roku 2001, swoje pierwsze kroki stawiał w legnickich składach takich jak "Mistyka" czy "Projekt Stereografia". Do roku 2010 zagrał niezliczoną ilość imprez oraz gościnnych występów miedzy innymi z Anią Sool, Koligacją GieKa, Vnm, SupaSkillz, Peerzetem, Kadą, Racą, Człowieniem, Dj Creonem, Dj Soiną, El Da Sensi czy reprezentantem Nowego Yorku Che Broadwayem.

Sitek & Buszu oraz DJ Prox wystąpią w Cieszynie w najbliższy piątek 24 stycznia o godz. 20.00 w klubie Pod Zieloną Trójką (ul. Srebrna 3). Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł do nabycia w sklepie Chrom i MDM ul. Głęboka. W dniu koncertu 30 zł w kasie klubu.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa podwójne zaproszenia na piątkowy koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi płyta Dj Prox'a wydana w 2013 roku?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsza prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w dniu koncertu w kasie klubu.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoba nagrodzona została poinformowana drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama