, piątek 1 lipca 2022
Restauracja Pod Brunatnym Jeleniem zaprasza na Wieczór Walentynkowy
Karnawałowe bale to powoli specjalność Restauracji Pod Brunatnym Jeleniem. Ostatni z nich - Bal Wenecki - cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców powiatu cieszyńskiego. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Restauracja Pod Brunatnym Jeleniem zaprasza na Wieczór Walentynkowy

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
- Wszystkich zakochanych i nie tylko zapraszamy na wykwintny wieczór walentynkowy, połączony z pełną afrodyzjaków kolacją, spektaklem teatralnym i całonocną zabawą taneczną! - zachęcają organizatorzy imprezy walentynkowej w Restauracji Pod Brunatnym Jeleniem w Cieszynie, gwarantując nastrojową muzykę oraz ciepły klimat w Dniu Zakochanych.

Specjalnie na tę okazję szef kuchni Restauracji Pod Brunatnym Jeleniem wraz ze swoim zespołem przygotuje pobudzające ciało i umysł menu, składające się z trzech dań. - Wieczorem postaramy się dopieścić podniebienia naszych gości potrawami o niezwykłych właściwościach. Na samym początku - jako przystawkę - podamy tygrysie krewetki z wyśmienitą sałatą i pikantnym sosem z papryczką chipotte! W ramach dania głównego na stołach zagości pieczona pierś z kaczki w sosie wiśniowym, podana z glazurowanymi warzywami i kopytkami, a punktem kulminacyjnym kulinarnych atrakcji będzie deser, czyli pobudzające zmysły truskawki w czekoladzie! - wyjaśniają organizatorzy.

Zgodnie z zapowiedziami, Walentynki "Pod Jeleniem" mają być również okazją do dobrej zabawy, połączonej z doznaniami artystycznymi i rozrywkowymi! Na scenie pojawią się bowiem tancerze z formacji Pick off Art, którzy zaprezentują teatralno-muzyczne show o różnych odcieniach miłości, a towarzyszyć im będą muzycy z zespołu "Konkret".

Wieczór walentynkowy Pod Brunatnym Jeleniem odbędzie się w piątek 14 lutego. Jego początek przewidziano na godz. 19.00. Bilety w cenie 125 zł od osoby można nabyć w restauracji Pod Brunatnym Jeleniem (ul. Rynek 20) oraz w Szybkim Jeleniu. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu 33 858 50 09 oraz 504 153 368.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na piątkowy Wieczór Walentynkowy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaki temat przyświecał ostatniej imprezie tanecznej zorganizowanej w Restauracji Pod Brunatnym Jeleniem?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie w siedzibie naszej redakcji (Cieszyn, ul. Bielska 184).

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoba nagrodzona została poinformowana drogą mailową.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pani Edyto, gratulujemy aktywności. Okazuje się, że można "trupa" jelenia ożywić.

a co tam, raz się żyje. Człowiek tylko pracą i problemami żyje. W końcu też coś dla ciała i umysłu musi być:-)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama