, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Powakacyjny konkurs kinowy. Wygraj bilety!
Kult tej postaci z każdą częścią wzrastał. Filmy animowane, gry komputerowe, najrozmaitsze gadżety i komiks było pochodnymi słynnej serii o Reddicku. fot: www.forumfilm.plDodaj do Facebook

Powakacyjny konkurs kinowy. Wygraj bilety!

BŚ/mat.pras.
W dzisiejszym konkursie mamy dla was kolejne zaproszenia do cieszyńskiego Kina "Piast". Jak można je zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe i wysłać do nas odpowiedź mailem. Do wygrania dwa pojedyncze bilety na film "Reddick".

Jedni piszą, że nie warto, drudzy, że to jak do tej pory najlepsza część słynnej serii science fiction, którą zapoczątkowały filmy "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". Jedno jest pewne: film "Reddick" warto zobaczyć choćby tylko dla zaspokojenia własnej ciekawości. Dla miłośników science fiction z kolei jest to pozycja obowiązkowa.

"Pitch Black", w reżyserii Davida Twohy'ego, osiągnął zaskakująco dobre wyniki finansowe. Była to opowieść o cynicznym więźniu, który po katastrofie statku kosmicznego na odległej, pogrążonej w ciemnościach planecie, staje się jedyną nadzieją dla ocalałych pasażerów, wydanych na pastwę krwiożerczych potworów czających się w mroku. Kontynuacja tego dość niespodziewanego przeboju, "Kroniki Riddicka" z 2004 roku, była wprawdzie o wiele bardziej widowiskowa, ale zaprzysięgli wielbiciele nie wydawali się tym przekonani. Tym razem Riddick, zbieg obdarzony zdolnością widzenia w ciemności, dostaje się w sam środek galaktycznej wojny, w której główne siły należą do groźnego Lorda Marshalla, lidera tajemniczej sekty Necromongerów.

Kult postaci wzrastał z każdą częścią. Filmy animowane, gry komputerowe, najrozmaitsze gadżety i komiks były pochodnymi słynnej serii o Reddicku. Dzisiaj miłośnicy science fiction mogą śledzić losy swojego ulubionego bohatera. David Twohy zakończył pracę nad trzecią częścią serii. Jego efekty polscy widzowie mogli zobaczyć już 4 września.

W części trzeciej zdradzony przez Necromongerów i pozostawiony na odległej, spalonej słońcem i niebezpiecznej planecie, budzący grozę wojownik i zbiegły więzień Riddick walczy z drapieżnymi bestiami o przetrwanie. Pragnąc wydostać się z pułapki, wzywa ścigających go łowców nagród. Musi teraz stawić czoło podwójnemu zagrożeniu, by powrócić na swą rodzimą planetę Furię i ocalić ją od zagłady.

Seanse, które można obecnie zobaczyć w cieszyńskim Kinie "Piast":

6-12 września Samoloty 3D godz. 15.30
Ceny biletów: 20 zł (norm. 3D); 18 zł (norm. 2D); 17 zł (ulg. 3D); 14 zł (ulg. 2D). Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, młodzieży uczącej się, rencistom i emerytom.

6-11, 13-18 września Riddick godz. 17.30, 20.00
12, 19 września Riddick godz. 17.30
Ceny biletów: 18 zł (norm.); 14 zł (ulg.). Bilety ulgowe przysługują: młodzieży uczącej się, rencistom i emerytom.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa pojedyncze bilety na film "Reddick". Nagrodę ufundowało kino "Piast".

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto wyreżyserował film animowany "Samoloty"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu oraz tytuł filmu, na który mają być przygotowane bilety. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie kina "Piast" przed rozpoczęciem seansu w dowolnie wybranym terminie.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Byłem, widziałem - świetna zabawa, polecam

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama