, sobota 13 sierpnia 2022
Podróż z dźwiękiem gongów, mis, bębnów, dzwoneczków w Goleszowie
W magiczną muzyczną podróż z dźwiękiem gongów, mis, bębnów, dzwoneczków, fletów i innych instrumentów etnicznych zapraszają organizatorzy koncertu.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Podróż z dźwiękiem gongów, mis, bębnów, dzwoneczków w Goleszowie

AK, mat. pras.
Podróż z dźwiękiem gongów, mis, bębnów, dzwoneczków w Goleszowie

Przez cały weekend, rozpoczynając od piątku, można wziąć również udział w warsztatach gry na bębnach "Djembe". fot. mat. pras.


Podróż z dźwiękiem gongów, mis, bębnów, dzwoneczków w Goleszowie

Muzyka ta wychodzi poza ograniczenia umysłu otwiera serca na życie w radości kreatywnego tworzenia. fot. mat. pras.

Już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, o godz. 20.00 w Etno Chacie w Goleszowie odbędzie się niezwykły koncert zespołu DAYONE. Przez cały weekend, rozpoczynając od piątku, można wziąć również udział w warsztatach gry na bębnach "Djembe".

W magiczną muzyczną podróż z dźwiękiem gongów, mis, bębnów, dzwoneczków, fletów i innych instrumentów etnicznych zapraszają organizatorzy koncertu. - Czysta wibracja dźwięku, która wprowadza nas w stan harmonii, głębokiego relaksu, odprężenia ciała i umysłu. Wzmacnia naszą intuicję i pomaga nam na nowo i w pełni odkryć siebie i realizować marzenia - przyznaje Aneta Pońc, właścicielka Etno Chaty.

- Muzyka ta wychodzi poza ograniczenia umysłu otwiera serca na życie w radości kreatywnego tworzenia, odnalezienia prawdziwego sensu życia. Naszych koncertów słucha się na leżąco, by łatwiej było się odprężyć i popłynąć w głąb własnej duszy - zaznaczają muzycy z zespołu DAYONE. Wszyscy uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą koca lub karimaty.

W skład zespołu wchodzą: Jarosław Janiga - bębny, perkusja, Renee Wrzeszcz - gongi, instrumenty etniczne, wokal, Rafał Banaszek - instrumenty klawiszowe, Marcin Wojtaszczyk - gitara.

Oprócz koncertu, który odbędzie się w sobotę, w weekend odbędą się warsztaty gry na afrykańskich bębnach "Djembe". Start w piątek o godz.18.00.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia przed koncertem w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie Równi. (ul. Wiejska 22a). Dzieci wstęp darmowy. Szczegóły na stronie.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa bilety na koncert. Nagrodę ufundowali właściciele Chaty TOPOLEJ.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto wystąpił 8 lutego w Etno Chacie?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w Chacie Topolej przed koncertem.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama