, sobota 2 lipca 2022
Piotr Bukartyk w Cieszynie obiecał dać czadu
TCL, czyli ogólnopolska trasa koncertowa “ Kocham to co lubię 2013” - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniu publiczności, Piotr Bukartyk wyskoczył z radia i telewizora, wyruszając w ogólnopolską trasę, by rozbawić publiczność. fot: Adam Kliczek / Wikipedia, licencja: CC BY-SA 3.0Dodaj do Facebook

Piotr Bukartyk w Cieszynie obiecał dać czadu

AK
Piotr Bukartyk w Cieszynie obiecał dać czadu

Organizatorem koncertu jest Agencja Paté Media na czele z pomysłodawcą - Jerzym Tessarem. fot mat. pras.

Już 26 kwietnia musicie odwiedzić cieszyński teatr. Wystąpi Piotr Bukartyk - kompozytor, artysta, autor ponad 400 piosenek. Niektóre z nich stały się prawdziwymi hitami, jak choćby "Kobiety jak te kwiaty", wykonane między innymi przez Zbigniewa Zamachowskiego i Grupę MoCarta. Wtórować mu będzie zespół Szałbydałci.

KTCL, czyli ogólnopolska trasa koncertowa “Kocham to co lubię 2013” - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniu publiczności, Piotr Bukartyk wyskoczył z radia i telewizora, wyruszając w ogólnopolską trasę, by rozbawić publiczność. Mamy szczęście, bo jeden z jego koncertów odbędzie się właśnie w Cieszynie.

Piotr Bukartyk nie obawia się koncertu w cieszyńskim Teatrze im. Adama Mickiewicza. Już wielokrotnie zerwał całą publiczność i nawet miejsca siedzące nie przeszkodziły, by tańczyć w rytm muzyki. - Kupcie Państwo bilety, a resztę zostawcie nam. O ile mi wiadomo, patron Waszego teatru wcale nie był sztywniakiem i mam nadzieję usłyszeć Jego chichot spoza chmurki - mówił w wywiadzie dla naszego portalu. Propozycję zagrania akurat w Cieszynie przyjął z radością, bo nie tak dawno był tutaj, a nawet wystąpił, tyle że po czeskiej stronie.

Już 26 kwietnia, o godz. 20.00 artysta wraz z zespołem Szałbydałci wystąpi na deskach cieszyńskiego teatru. Bilety w cenie: 25 zł, 35 zł, 45 zł i 55 zł zakupić można w kasie Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Do każdego biletu widzowie otrzymają zaproszenie na degustację kawy w MokkaCafe oraz Cafe Arkady w Cieszynie.

Organizatorem koncertu jest Agencja Paté Media na czele z pomysłodawcą - Jerzym Tessarem. Portal gazetacodzienna.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

Piotr Bukartyk zaprasza na koncert w Cieszynie.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert oraz 2 podwójne zaproszenia na degustację kawy w Cafe Arkady oraz kawiarni MokkaCafe w Cieszynie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie:O jakiej godzinie w sklepie mowa w tytule jednej z piosenek artysty?< /strong> Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji portalu w Cieszynie (ul. Bielska 184).

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama