, niedziela 25 luty 2024
Piotr Bukartyk i Szałbydałci już w piątek w cieszyńskim teatrze
Mamy szczęście, bo jeden z koncertów tego artysty odbędzie się właśnie w Cieszynie. fot: mat. pras. /Patrycja PłanikDodaj do Facebook

Piotr Bukartyk i Szałbydałci już w piątek w cieszyńskim teatrze

AK
Piotr Bukartyk i Szałbydałci już w piątek w cieszyńskim teatrze

KTCL, czyli ogólnopolska trasa koncertowa “Kocham to co lubię 2013” fot. mat. pras.

Po latach podbijania serc słuchaczy Radiowej Trójki i wszystkich przed teleodbiornikami, muzyk i satyryk wyruszył wraz z zespołem Szałbydałci w ogólnopolską trasę koncertową. Końcowym przystankiem trasy jest Cieszyn. Publiczność Piotra Bukartyka już czeka na to wydarzenie z niecierpliwością. My rozdajemy bilety.

Do jakiego odbiorcy skierowana jest muzyka Piotra Bukartyka? - Co do muzyki, to sądzę, że jest ogólnie przystępna - po prostu układam melodie do tekstów. Jeśli zaś o teksty chodzi, to dawno temu wymyśliłem sobie, że będę je kierował do "ludzi trzeciej książki", to znaczy do tych, którym oprócz książki telefonicznej i książki do nabożeństwa zdarza się sięgać po jakąś inną - przyznaje Piotr Bukartyk w rozmowie z naszym portalem.

KTCL, czyli ogólnopolska trasa koncertowa “Kocham to co lubię 2013” - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniu publiczności, Piotr Bukartyk wyskoczył z radia i telewizora, wyruszając w ogólnopolską trasę, by rozbawić publiczność. Mamy szczęście, bo jeden z jego koncertów odbędzie się właśnie w Cieszynie.

Już 26 kwietnia, o godz. 20.00 artysta wraz z zespołem Szałbydałci wystąpi na deskach cieszyńskiego teatru. Bilety w cenie: 25 zł, 35 zł, 45 zł i 55 zł zakupić można w kasie Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Do każdego biletu widzowie otrzymają zaproszenie na degustację kawy w MokkaCafe oraz Cafe Arkady w Cieszynie.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert oraz dwa zaproszenia na degustację kawy w Cafe Arkady oraz kawiarni MokkaCafe w Cieszynie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Gdzie Piotr Bukartyk zagrał 20 marca 2013 r? Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji portalu w Cieszynie (ul. Bielska 184).

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama