, wtorek 23 lipca 2024
Park JAM na Campingu Olza w Cieszynie
Podczas Park JAM na Campingu Olza w Cieszynie wystąpią: JWP, Bez Cenzury, Małpa, Quebonafide oraz Sztigar Bonko. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Park JAM na Campingu Olza w Cieszynie

SM
W niedzielę, 29 czerwca Park Pod Wałką w Cieszynie stanie się prawdziwą mekką hip hopu. Stanie się tak za sprawą wakacyjnej imprezy Park JAM, która nawiązuje do popularnych w latach '70 pierwszych wydarzeń hip hopowych odbywających się w Cedar Park czy Bronx River Park.

Nie będzie to kolejny festiwal z wielką sceną, oślepiającymi reflektorami, wydzielonymi sektorami i sztywnymi zasadami. - Na pierwszą edycję cyklu Park JAM wybraliśmy pięciu najciekawszych naszym zdaniem artystów dumnie reprezentujących Polski Hip Hop, zarówno tych którzy mieli duży wkład w tworzenie tej kultury w Polsce w latach 1995/1996 będących złotą erą polskiego Hip Hopu oraz młodych wilków, którzy swoimi nagraniami udowadniają, że Hip Hop ciągle żyje - zachęcają organizatorzy i wymieniają takich artystów jak: JWP, Bez Cenzury, Małpa, Quebonafide oraz Sztigar Bonko.

Dodatkową atrakcją jest to, że gościem specjalnym Park JAM'u będzie Jeru the Damaja - legendarny mc z Brooklynu w Nowym Jorku. Oprócz koncertów w ramach imprezy odbędzie się tzw. "Knowledge Spot" czyli wykład na temat historii, pionierów oraz ideologii kultury hip hop, który poprowadzi Zulu Kuki (Universal Zulu Nation/Polska Północna) - hip hopowy aktywista, który szczególnie troszczy się o rozwój piątego elementu kultury hip hop, jakim jest wiedza i świadomość.

Bilety na Park JAM można zakupić drogą internetową poprzez serwis ticketportal.pl. Cena bilet typu: "Preorder" (I pula - 200 szt) wynosi: 30 zł. W dniu rozpoczęcia Park Jam bilety będzie można kupić w cenie: 40 zł. Cały czas można również nabyć bilety typu: "VIP / All inclusiv", w cenie: 60 zł obejmujące parking oraz miejsce na polu namiotowym, drink powitalny, bon na jedzenie, bon na napój/piwo, Meet&Greet. Oprócz sprzedaży internetowej bilety są dostępne również w sklepie Chrom w Cieszynie (ul. Głęboka 21), oraz TONYTOUR w Czeskim Cieszynie (ul. Bezrucova 36). Więcej informacji na stronie www.parkjam.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa pojedyncze bilety na Park JAM w Cieszynie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jakim kawałkiem zadebiutował Jeru the Damaja?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsza prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w dniu koncertu przy wejściu na Camping Olza.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama