, piątek 21 czerwca 2024
Kuban w klubie studenckim Panopticum
Kuban to młody i niezwykle utalentowany raper z Opoczna. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Kuban w klubie studenckim Panopticum

SM
W piątek, 13 lutego w klubie Panopticum w Cieszynie, wystąpi młody i niezwykle utalentowany raper Kuban, który przed cieszyńską publicznością, na żywo zaprezentuje utwory ze swojego ostatniego albumu "Co za Mixtape", okrzykniętego Mixtapem Roku 2014. Tego dnia na scenie usłyszymy również znanych i lubianych cieszyńskich wykonawców RI$$Y DAWG oraz THE INTRUDERS. Początek koncertu o godz. 19.00. Dla naszych Czytelników mamy dwie wejściówki na ten koncert.

Kuban to młody i niezwykle utalentowany raper z Opoczna, który poprzez zasłuchanie w produkcje takich artystów jak ScHoolboy Q, Mac Miller, Dizzy Wright czy Danny Brown, przenosi na polski grunt nowoczesne trendy i brzmienie takie jak cloudrap czy smokerap. Niedawno w niezależnym obiegu ukazał się jego pierwszy projekt - "Cozamixtape", promowany takimi singlami jak "Myślałby kto" czy "Dobzi ludzie", który zdobył uznanie krytyków i słuchaczy, dzięki czemu okrzyknięty został jednym z najlepszych polskich mixtape'ów 2014 roku.

Bilety na koncert są do nabycia w cenie: 15 zł (w przedsprzedaży w sklepach CHROM i MDM w Cieszynie), oraz w dniu koncertu w kasie klubu w cenie 20 zł.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwie wejściówki na koncert Kubana.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaka wytwórnia stoi na za ostatnim projektem Kubana pt. "Cozamixtape"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama