, niedziela 27 listopada 2022
Krążek na "osiemnastkę", czyli Ewa Farna "LIVE"
Album "LIVE" to zapis z urodzinowego koncertu Ewy Farnej. fot: Magic Records / Wojciech KacprzakDodaj do Facebook

Krążek na "osiemnastkę", czyli Ewa Farna "LIVE"

Krążek na "osiemnastkę", czyli Ewa Farna "LIVE"

Dzisiaj 18-letnia Ewa ma na swoim koncie setki zagranych koncertów. fot. Magic Records / fot. Wojciech Kacprzak


Krążek na "osiemnastkę", czyli Ewa Farna "LIVE"

Na dorobek artystki składają się miliony fanów w Polsce i w Czechach, a przede wszystkim 3 platynowe albumy i kilkanaście bardzo ważnych nagród muzycznych. fot. Magic Records / fot. Wojciech Kacprzak

W tym roku Ewa Farna - młoda, zdolna, obdarzona niezwykle mocnym głosem wokalistka skończyła 18 lat. Z tej okazji zorganizowała w Hali Expo Silesia, w Sosnowcu, wielki urodzinowy koncert, podczas którego powstał album "LIVE". Już dziś zapis z tego wydarzenia możecie wygrać na naszym portalu!

Ewa Farna - jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki młodego pokolenia zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Skromna, a jednocześnie szalona, pełna pozytywnej energii wokalistka swoja pracowitością zaistniała w świecie show biznesu. Każdy kolejny utwór wskakuje na szczyty list przebojów.

Artystka od dziecka związana jest z muzyką. Pochodzi z muzykalnej rodziny. Siłą rzeczy musiała związać się, z szeroko rozumianym, światem muzycznego show biznesu. Wokalistka aktywnie brała udział w licznych konkursach i przeglądach piosenek. Jej talent bardzo szybko dostrzegł Leszek Wrona, producent, kompozytor i autor tekstów. Od tego czasu kariera Ewy Farnej nabrała bardzo szybkiego tempa.

Dzisiaj 18-letnia Ewa ma na swoim koncie setki zagranych koncertów. Rzesze fanów w Polsce i w Czechach, a przede wszystkim 3 platynowe albumy i kilkanaście bardzo ważnych nagród muzycznych. DVD z koncertu urodzinowego wokalistki cieszy się dużą popularnością.

"LIVE" jest albumem dwupłytowym. Pierwsza płyta to DVD, na której obejrzeć można cały zapis 18-wego koncertu w Sosnowcu. Drugi krążek to ścieżka dźwiękowa z koncertu. Dodatkowo do DVD dołączone są bonusy w postaci teledysków wokalistki, a także sceny zza kulis podczas przygotowania koncertu.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest 5 płyt Ewy Farnej. Dwa zestawy - płyta CD i  DVD albumu "LIVE", oraz 3 płyty CD z koncertu urodzinowego wokalistki. Nagrodę ufundował producent.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Kiedy urodziła się Ewa Farna? Proszę podać dokładną datę urodzin.

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w siedzibie redakcji portalu gazetacodzienna.pl do dwóch tygodni od rozstrzygnięcia konkursu. Pierwsze dwie osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi otrzymają płyty DVD "LIVE", pozostałe trzy osoby zostaną nagrodzone płytami CD.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

lubie Ewe Farnę

ja myslalam ze bede miec CD i DVD a bede miec tylko CD no coz pozostaje mi samej kupic DVD ;(

ja wygralam ciekawe co dostane ;)

WKURZAJACE JEST TO, ŻE REDAKCJA NIGDY NIE ZAMIESZCZA ODPOWIEDZI PROWADZONYCH KONKURSÓW. TYM RAZEM MOGŁABY PODAC ZWYCIĘZCĘ

Kto wygrał?

aaa !! super !! czekam na meila :DDD DVD <3<3<3<3

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama