, niedziela 14 sierpnia 2022
Konkurs z myślą o zdrowiu każdego z nas
Ośrodek MedCithi Rehabilitacja & Wellness zlokalizowany jest w Zebrzydowicach (Wojska Polskiego 10) i składa się z części rehabilitacyjnej oraz części pobytowo-restauracyjnej Leśny Zakątek. fot: www.medcithi.plDodaj do Facebook

Konkurs z myślą o zdrowiu każdego z nas

AK
Z myślą o zdrowiu każdego z nas oraz trwającym sezonem narciarskim, a co się z tym wiąże licznymi przypadkami kontuzji na stokach ośrodek MedCithi z Zebrzydowic przygotował specjalną ofertę rehabilitacyjną oraz konkurs dla Czytelników portalu gazetacodzienna.pl, w którym do wygrania są vouchery na dowolne zabiegi.

Na czym polega specjalna oferta? - Jeśli na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności przytrafiła się Państwu kontuzja na stoku, chcielibyśmy zaoferować naszą pomoc, aby jak najszybciej powrócić do formy i cieszyć się urokami zimy. W ramach niniejszej oferty proponujemy wizytę w naszym ośrodku w Zebrzydowicach, gdzie można zasięgnąć konsultacji u fizjoterapeuty, który dokona oceny narządu ruchu oraz dobierze zabiegi i ćwiczenia indywidualnie dostosowane do aktualnego stanu zdrowia - wyjaśnia Paweł Łuczyk, specjalista ds. marketingu ośrodka i dodaje, że konsultacja fizjoterapeutyczna obejmuje szczegółowe badanie oraz ocenę funkcjonalną narządu ruchu, przedstawienie i dobór skutecznych metod postępowania fizjoterapeutycznego w przypadku kontuzji, a także przekazanie informacji dotyczących sposobów minimalizacji ryzyka powstawania urazów sportowych.

Specjalizacją ośrodka MedCithi z Zebrzydowic jest rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń kręgosłupa, oraz rehabilitacja w niewydolności naczyń limfatycznych, zwalczanie obrzęków i zaburzeń krążenia obwodowego. W ofercie znajdują się również programy leczniczo-wypoczynkowe opracowane z myślą o regeneracji sił witalnych i aktywnym wypoczynku (program aktywny wypoczynek dla seniorów, program antystresowy, program kształtujący sylwetkę (odchudzający), oraz program dla pracowników biurowych).

W ramach terapii, spośród szeregu zabiegów fizykoterapeutycznych takich jak: elektro-, lasero- i sonoterapia, ośrodek proponuje bezpieczną terapię polem wysokiej częstotliwości - SKANLA B - z powodzeniem stosowaną w rehabilitacji urazów sportowych na całym świecie. W zależności od charakteru urazu i stopnia nasilenia dolegliwości oferuje m. in. nowoczesną terapię manualną, czy też trening funkcjonalny i stabilizacyjny. Do dyspozycji, w ośrodku jest również sauna fińska oraz sauna Infrared.

Ośrodek MedCithi Rehabilitacja & Wellness zlokalizowany jest w Zebrzydowicach (Wojska Polskiego 10) i składa się z części rehabilitacyjnej oraz części pobytowo-restauracyjnej Leśny Zakątek. Do dyspozycji jest 28 komfortowo urządzonych pokoi, w tym luksusowych dwu-pokojowych apartamentów. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Więcej informacji o ośrodku dostępnych jest na stronie www.medcithi.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa vouchery w wysokości 150 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi w ośrodku MedCithi do 28 lutego. Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Wymień 3 rodzaje masażów, jakie oferuje Ośrodek MedCithi w Zebrzydowicach?

Dodatkowo dla wszystkich osób biorących udział w konkursie, ośrodek MedCithi przygotował specjalny 10% rabat na wszystkie zabiegi znajdujące się w ofercie. Zniżka obowiązywać będzie na hasło "gazetacodzienna.pl".

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.
Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w ośrodku.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama