, wtorek 23 kwietnia 2024
Konkurs „Działaj Lokalnie 2022” rozstrzygnięty
Konkurs nagradza projekty wzmacniające więzi w lokalnych wspólnotach. fot: FJDDodaj do Facebook

Konkurs „Działaj Lokalnie 2022” rozstrzygnięty

FJD
Konkurs „Działaj Lokalnie 2022” rozstrzygnięty


Konkurs „Działaj Lokalnie 2022” rozstrzygnięty


Konkurs „Działaj Lokalnie 2022” rozstrzygnięty

W środę poznaliśmy rozstrzygnięcia w konkursie grantowym „Działaj Lokalnie 2022”, przygotowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności przy współudziale Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej.

W konkursie są nagradzane organizacje, fundacje, instytucje czy stowarzyszenia, których projekty wzmacniają lokalną więź społeczną. W tym roku wyróżniono aż 13 projektów na łączną kwotę 52 tys. złotych. Na liście laureatów znalazły się: Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu, Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kozakowicach, Stowarzyszenie Miłośników Dzięgielowa, Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym „Źródło Aktywności”, Stowarzyszenie Nasza Wieś Kończyce Wielkie, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Rudnik w Rudniku, Ochotnicza Straż Pożarna w Skoczowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Pogórza, Africae Deserta Project - Stowarzyszenie Współpracy Polsko – Marokańskiej, Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Szkoły Podstawowej nr 2 im. A Mickiewicza w Wiśle - „Nad Białką” oraz Stowarzyszenie Miłośników Kończyc Małych - SMKM.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama