, niedziela 14 sierpnia 2022
Kokavakere Lavutara wystąpi w Etno Chacie Topolej w Goleszowie
Ich unikalna tradycja muzyczna jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ich koncerty to barwny i autentyczny przekaz kultury cygańskiej.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Kokavakere Lavutara wystąpi w Etno Chacie Topolej w Goleszowie

AK
Kokavakere Lavutara wystąpi w Etno Chacie Topolej w Goleszowie

Muzykę tej grupy wykorzystał m.in. Hans Zimmer do filmu Sherlock Holmes 2 - a Game of Shadows. fot. mat. pras.

8 lutego, o godz. 20.00, w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie wystąpi jeden z najbardziej znanych zespołów grających tradycyjną muzykę Romów słowackich. Możesz wygrać bilet na ten wyjątkowy koncert.

Zespół Romów ze wschodniej Słowacji ze znakomitą wokalistką (Janka Sendrea), która prezentowała się na największych europejskich festiwalach muzyki romskiej (w Czechach, Holandii i Norwegii), a także na deskach Cornegie Hall.

Ich unikalna tradycja muzyczna jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ich koncerty to barwny i autentyczny przekaz kultury cygańskiej. Muzykę tej grupy wykorzystał m.in. Hans Zimmer do filmu Sherlock Holmes 2 - a Game of Shadows.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia przed koncertem w Etno Chacie TOPOLEJ w Goleszowie Równi. (ul. Wiejska 22a) Szczegóły na stronie. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer: 665 668 228.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa bilety na koncert. Nagrodę ufundowali właściciele Chaty TOPOLEJ.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto wystąpi podczas kolejnego koncertu w Etno Chacie Topolej?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w Chacie Topolej przed koncertem.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama