, piątek 1 lipca 2022
Kabaret Hrabi? Nie polecam. Żona ma zakwasy na twarzy
Kabaret Hrabi wystąpi w Cieszynie 8 marca o godz. 17.00 i 20.00. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Kabaret Hrabi? Nie polecam. Żona ma zakwasy na twarzy

SM
Już jutro na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, z najnowszym programem "Tak, że o" wystąpi kabaret Hrabi. Przy okazji ostatniego konkursu z biletami na sobotni występ sprawdzamy jak nowy repertuar przyjął się wśród publiczności, która miała okazję się z nim zapoznać.

Wśród licznych komentarzy zamieszczonych w serwisie biletyna.pl, zajmującym się internetową sprzedażą biletów dominuje głos zadowolenia. Internauci chwalą kabaret Hrabi i piszą: - Jak zawsze było świetnie. Zresetowałam się i naładowałam pozytywną energią. Hrabi zawsze miażdży i koniec. Są najlepsi! - pisze internauta "conka", który odnosi się do występu kabaretu Hrabi w Krakowie. Wtóruje mu anonimowy komentator pisząc: - Jak zwykle Hrabi genialni! Pani Joanna wymiata i nadal udowadnia, że jest Królową polskiego kabaretu! Joannę Kołaczkowską chwali również komentujący o nazwie "MyszkaMiki", który z kabaretem Hrabi spotkał się w Bytomiu: - Kabaret Hrabi... to nie jest prymitywna satyra. Zabawa jest przednia od pierwszej minuty. Są smaczni i bawią, bawią i jeszcze raz bawią. Oczywiście głęboki ukłon w stronę pani Kołaczkowskiej, charyzmatycznej i barwnej na scenie, która nadaje ten swoisty koloryt i tempo. Czekam z niecierpliwością na kolejny repertuar - pisze na łamach serwisu. Po występie w Bytomiu opublikowany został również jeden z nielicznych "negatywnych" komentarzy. Anonimowy internauta uskarża się w nim na dolegliwości, jakie pojawiły się po występie kabaretu Hrabi: - NIE POLECAM! Żona ma zakwasy na twarzy!

Kabaret Hrabi wystąpi w Cieszynie 8 marca o godz. 17.00 i 20.00. Bilety na występ można nabyć w kasie teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w cenie 45 zł, 60 zł, 75 zł. Ich rezerwacja może również nastąpić poprzez stronę internetową www.teatr.cieszyn.pl. Dodatkowo do każdego biletu dołączone będą po dwa zaproszenia na bezpłatną degustację kawy w: Mokka Cafe oraz Cafe Arkady. Bilety na występ kabaretu Hrabi można również zakupić poprzez serwis www.biletynakabarety.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ HRABI (godz. 20.00).

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi płyta z piosenkami kabaretu Hrabi?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrodzona osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji portalu w Cieszynie (ul. Bielska 184).

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Portal gazetacodzienna.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoba nagrodzona została poinformowana drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama