, niedziela 2 października 2022
Już wkrótce Aktorem w płot czyli Hrabi i Jurki razem!
Wspólny program kabaretów Hrabi oraz Jurki pt. "Aktorem w płot", swoją premierę miał w Zielonej Górze. fot: Anna Majer photographyDodaj do Facebook

Już wkrótce Aktorem w płot czyli Hrabi i Jurki razem!

SM
Coraz bliżej cieszyńskiej premiery w wykonaniu kabaretów Hrabi i Jurki. Podczas wspólnego programu znani i lubiani kabareciarze wystąpią m.in. jako Groucho Marx, Charlie Chaplin oraz Marylin Monroe. Podobnie jak przy okazji ostatniego występu kabaretu Hrabi w Cieszynie, niespodziankę przygotowuję również organizator występu.

- Podczas ostatniego występu kabaretu Hrabi w Cieszynie, który miał miejsce 8 marca zaskoczyliśmy aktorów 599-osobową widownią w różowych okularach. Na najbliższym występie również pojawi się niespodzianka. Oczywiście "karty odkryjemy" na moment przed występem, licząc jak zawsze na ogromne poczucie humoru widzów i aktorów w tej zabawie - wyjaśnia Jerzy Tessar z agencji Paté Media.

Program "Aktorem w płot" swoją premierę miał w Zielonej Górze. W trwającym blisko trzy godziny programie premierowym znani i lubiani kabareciarze wystąpili m.in. jako Groucho Marx, Charlie Chaplin oraz Marylin Monroe. Zaprezentowali widzom również szkołę pocałunku i odchudzania, trzaskanie się po buzi oraz monodram z pluszakiem. Po wszystkim kabareciarze pytali widzów o to co z 30 pokazanych skeczy i piosenek powinno znaleźć się w popremierowym programie, tak by zmieściło się w półtoragodzinnym występie. Decyzję w tej sprawie poznamy 28 lutego na deskach teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

Program "Aktorem w płot" w wykonaniu kabaretów Hrabi oraz Jurki, zaprezentowany zostanie cieszyńskiej publiczności dwa razy tj. o godz. 17.00 i o godz. 20.00. Bilety w cenie: 45 zł, 55 zł, 65 zł są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.kupbilecik.pl.

UWAGA! KONKURS!

W oczekiwaniu na przyjazd kabaretów do Cieszyna zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na występ kabaretów Hrabi i Jurki, które odbędzie się w sobotę, 28 lutego o godz. 20.00 oraz zaproszenie na kawę do Mokka Cafe oraz do Cafe Arkady w Cieszynie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kiedy po raz pierwszy w Cieszynie wystąpił kabaret Hrabi?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama