, piątek 14 czerwca 2024
Już w najbliższy piątek w Szczyrku rozpocznie się Burnin’ Snow
Michał Ligocki będzie gościem najbliższej imprezy w Szczyrku, Burnin' Snow. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Już w najbliższy piątek w Szczyrku rozpocznie się Burnin’ Snow

Takiego widowiska muzyczno-sportowego nie można przegapić. Burnin’ Snow to impreza, na której nie zabraknie najlepszych polskich snowboardzistów i narciarzy. Dla miłośników muzyki organizatorzy przygotowali kilka dużych koncertów. Już dziś możecie wygrać bilety na tę imprezę.

Pomimo panującego w Polsce mrozu najbliższy weekend zapowiada się bardzo gorąco. Szczyrk stanie się jednym z najbardziej pożądanych miejsc na sportowej i imprezowej mapie kraju. Po raz pierwszy w regionie zostanie zorganizowana impreza łącząca zawody sportowe z koncertami zagranicznych zespołów. W Szczyrku wystąpi KAMP!, Future Folk, Uffie i Hot Chip.

Burnin’ Snow to największe snowboardowe i narciarskie zawody big air. Najlepszych 20 snowboardzistów i 20 narciarzy będzie rywalizowało na dużej skoczni zbudowanej specjalnie na nadchodzące zawody. Tylko ośmiu z nich dostanie szansę na start w sobotnim finale i będzie rywalizować razem z 24 najlepszymi freestyle’owcami w Polsce. Zawodnicy walczyć będą na konstrukcji o 15 m płaskiego lądowania, 50 m najeździe i szerokim, długim lądowaniu na naturalnym spadzie przy dolnej stacji kolejki.

Każdego dnia, na zakończenie sportowej rywalizacji uczestnicy mogą wziąć udział w zaplanowanych koncertach.

Już w piątek, 10 lutego, o godz. 23.00 zagra KAMP! Przed nim jednak na muzycznej scenie pojawią się DJ’e: Supra1, I Say Mikey, Kovvalsky i Kosakot. Główna część imprezy rozpocznie się w sobotę, 11 lutego, o godz. 18.00 koncertem Future Folk. Lider tego zespołu Staszek Karpiel-Bułecka jest jednym z najlepszych polskich narciarzy freestyle'owych, który zaprezentuje swoje umiejętności podczas zawodów.

Dodatkową atrakcją będą także testy sprzętu snowboardowego oraz konkursy dla publiczności.

Szczegółowy program imprezy:

10 lutego
BIG AIR
godz. 17.00-19.00 - trening i eliminacje
Mała Scena
godz. 20.00 dj I Say Mikey
godz. 22.00 KAMP!
godz. 23.00 Hungry Hungry Models
godz. 00.00 Kosakot
godz. 1.00 Kovvalsky

11 lutego
godz. 10.00-18.00 - darmowe testy sprzętu snowboard i ski
BIG AIR:
godz. 16.30-18.30 - trening
godz. 19.00-21.00 - zawody
godz. 21.00-22. 00 - Uffie (koncert na dużej scenie)
Mała Scena
godz. 22.00-4.00 - After Party z Hot Chip/Artur8/Boy Division

Sobotnie koncerty odbywać się będą na świeżym powietrzu tuż pod skocznią, pozostałe w specjalnie przygotowanym namiocie na parkingu przy hotelu Meta. Wstęp na After Party wynosi 20 zł.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są cztery podwójne zaproszenia na After Party Burnin’ Snow. Nagrodę ufundowali organizatorzy imprezy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się realizator klipu "Janko" zespołu Future Folk?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w biurze prasowym zawodów.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama