, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Grupa Sztuczne Kwiaty, czyli rock Pod Jeleniem!
Zespół został założony w Krakowie przez Igora Herzyka. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Grupa Sztuczne Kwiaty, czyli rock Pod Jeleniem!

JM, MAT. PRAS.
Grupa Sztuczne Kwiaty pojawiła się na polskiej scenie muzycznej rok temu. Od tego czasu muzycy zdążyli zarazić wielu pasjonatów rocka energią, wokalną pomysłowością i alternatywnym brzmieniem. Wyróżnia ich niewątpliwie niebanalna i melancholijna piosenkowość. Połączenie tych komponentów daje bardzo ciekawy efekt sceniczny. Warto zapoznać się z propozycją krakowskich muzyków i wybrać się w sobotę, 24 sierpnia, na ich koncert do Restauracji Pod Brunatnym Jeleniem w Cieszynie. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Zespół został założony w Krakowie przez Igora Herzyka, wcześniej znanego z różnych krakowskich zespołów (m. in. Vladimirska), który jako gitarzysta i twórca kompozycji w końcu postanowił zacząć pisać własne piosenki. Stały się one później pierwszymi utworami Sztucznych Kwiatów. Za jedną ze swoich instrumentalnych kompozycji otrzymał w 2011 r. nagrodę International Songwriting Competition, przyznaną przez jury składające się m. in. z Toma Waitsa i innych znanych wykonawców. Skład zespołu oprócz Igora Herzyka (gitara, śpiew, kompozycje i teksty) tworzą Maciej Ołownia - perkusja i wszelakie pomysły aranżacyjne, perkusista znany z zespołów Zooid, gruzińsko-polskiej Zumby, a także kabaretowo - rockendrolowej Sztajemki, a także Krzysztof Herzyk - gitara basowa.

Bilety na koncert w cenie 10 zł można kupić w restauracji Pod Brunatnym Jeleniem (ul. Rynek 20) oraz w Szybkim Jeleniu.
Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu 33 858 50 09.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa pojedyncze bilety na koncert grupy Sztuczne Kwiaty.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto wystąpił podczas ostatniego koncertu kameralnego, który odbył się w restauracji Pod Brunatnym Jeleniem?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w restauracji Szybki Jeleń w Cieszynie.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama