, piątek 31 marca 2023
Festiwal Rzeźb Lodowych czyli "Epoka lodowcowa" w Ochabach
Festiwal Rzeźb Lodowych potrwa w Ochabach do 11 marca. fot: Dream Park OchabyDodaj do Facebook

Festiwal Rzeźb Lodowych czyli "Epoka lodowcowa" w Ochabach

KK
Festiwal Rzeźb Lodowych czyli "Epoka lodowcowa" w Ochabach

Od 27 stycznia w Ochabach można podziwiać lodowe rzeźby. Dodatkowo w każdą sobotę i niedzielę do 11 marca odbywać się będzie Ice Show, czyli pokazy rzeźbienia w lodzie wraz z warsztatami dla najmłodszych. fot. mat. pras.

Bajkowe postacie, specjalne oświetlenie, jedyne takie lodowe rzeźby w regionie. Do tego warsztaty dla najmłodszych. "Epoka lodowcowa" zadomowiła się w Dream Parku w Ochabach.

Od 27 stycznia w Ochabach można podziwiać lodowe rzeźby. Dodatkowo w każdą sobotę i niedzielę do 11 marca odbywać się będzie Ice Show, czyli pokazy rzeźbienia w lodzie wraz z warsztatami dla najmłodszych. - Na własne oczy będzie można zobaczyć jak z bezkształtnej bryły lodu powstają prawdziwe arcydzieła. Dzieci wyposażone w dłutka pod okiem instruktorów same będą mogły wykuć własną i niepowtarzalną lodową rzeźbę - mówi Tomasz Wesecki z Dream Parku.

Zaprezentowane w Ochabach rzeźby zachwycają nietuzinkowymi kształtami. Ekspozycja znajduje się pod zadaszeniem, dla zwiedzających dostępna jest przez cały tydzień niezależnie od warunków pogodowych. - Wszystkie rzeźby są chłodzone specjalnymi agregatami, co warunkuje trwałość przy każdych warunkach atmosferycznych - wyjaśnia pracownik parku.

Bilety w cenie 16 zł normalny i 12 zł ulgowy upoważniają do zwiedzania Festiwalu Rzeźb Lodowych, parku miniatur oraz dinozaurów.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójna wejściówka na Festiwal Rzeźb Lodowych, którą ufundował Dream Park w Ochabach

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Ile potrzeba litrów wody, aby wytworzyć blok lodowy o wymiarach 105 cm X 50 cm X 25 cm, z których powstaną lodowe rzeźby podczas Festiwalu Rzeźby Lodowych w Dream Parku Ochaby?

Odpowiedzi:
A. Około 50 litrów
B. Około 150 litrów
D. Około 200 litrów

Podpowiedzi można szukać na: www.facebook.com/dreamparkochaby

Wejściówki będą do odebrania w kasie w Dream Park Ochaby. Bilet należy wykorzystać do końca 11 marca 2012 r.

Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

z cenami za wekście to gruba przesada,,,,

przesada z ceną biletu.....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama