, wtorek 23 kwietnia 2024
Dream Park Ochaby i lodowe rzeźby
Festiwal Rzeźb Lodowych w Dream Parku Ochaby potrwa do 11 marca. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Dream Park Ochaby i lodowe rzeźby

KK
Robin Hood, dziewczynka z balonikami, a może dinozaury i ptaki? Na miłośników lodowych rzeźb czeka wiele atrakcji. W Dream Parku Ochaby trwa Festiwal Rzeźb Lodowych.

Do 11 marca w Dream Parku Ochaby można oglądać lodowe rzeźby. W każdą sobotę i niedzielę odbywa się Ice Show, podczas którego pod okiem fachowców dzieci mogą spróbować swoich sił w rzeźbieniu w lodzie.

Wszystkie lodowe rzeźby wykonane są ręcznie. Każdego tygodnia przybywają kolejne. Już można zobaczyć lodowych bohaterów bajki "Epoka lodowcowa", poczuć klimat baru lodowego, zobaczyć rzeźby dinozaurów, pterodaktyla, ptaka, a także postać Robin Hooda. Wyrzeźbiono nawet wóz Flinstonów.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójna wejściówka na Festiwal Rzeźb Lodowych, którą ufundował Dream Park w Ochabach

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Ile balonów trzyma dziewczynka w logo dream park'u?

Odpowiedzi:
A. 9

B. 10

C. 11

Podpowiedzi można szukać na: www.facebook.com/dreamparkochaby

Wejściówki będą do odebrania w kasie w Dream Park Ochaby. Bilet należy wykorzystać do końca 11 marca 2012 r.
Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.
Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama