, niedziela 14 lipca 2024
Do wygrania książka "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim"
Autorzy wskazują, że "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim” nie są monografią i nie spełniają warunków publikacji naukowej. Liczą jednak, że książka pobudzi do dyskusji. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Do wygrania książka "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim"

MB
Do księgarń trafiła właśnie książka "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim” pod redakcją Andrzeja Drobika. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać tę publikację.

Książka "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim” składa się z dwudziestu rozmów przeprowadzonych przez Andrzeja Drobika, Dawida Legierskiego i Justynę Szczepańską. Autorzy wskazują, że "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim” nie są monografią i nie spełniają warunków publikacji naukowej. Liczą jednak, że książka pobudzi do dyskusji. "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim” krążą m.in. wokół zagadnień związanych z granicami przestrzennymi i historycznymi Śląska Cieszyńskiego.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są trzy egzemplarze "Rozmów o Śląsku Cieszyńskim". Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto zagrał główną rolę, jednocześnie grając samego siebie w filmie "Rok diabła" w reżyserii Petra Zelenki?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają trzy osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w siedzibie redakcji „Gazety Codziennej”, ul. Bielska 184, 43-400 Cieszyn.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama