, poniedziałek 11 grudnia 2023
Cyrk Warszawa w Skoczowie i w Cieszynie - wygraj bilety
W tym sezonie cyrkowcy zaprezentują międzynarodowe widowisko z udziałem artystów z Bułgarii, Ukrainy, Rosji i Polski.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cyrk Warszawa w Skoczowie i w Cieszynie - wygraj bilety

BŚ/mat. pras.

Międzynarodowy Cyrk Warszawa z nowym atrakcyjnym programem pod dyrekcją Georgia Petkowa wystąpi w Skoczowie i w Cieszynie. Już dzisiaj możecie wygrać bilety dla całej rodzinny na to niecodzienne wydarzenie.

Cyrk Warszawa to cyrk z tradycjami. W tym sezonie cyrkowcy zaprezentują międzynarodowe widowisko z udziałem artystów z Bułgarii, Ukrainy, Rosji i Polski.

W trakcie przedstawienia widzowie będą mogli zobaczyć żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera oraz popisy napowietrzne na szarfach, w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej, Angelika. Mistrzowskie groteski akrobatyczne z szalonym fortepianem oraz na latarni zaprezentuje, po raz pierwszy w Polsce, wybitny polski artysta cyrkowy Mirosław Bogut. Przez wiele lat jego popisy na arenie były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych.

Podczas programu artystycznego publiczność będzie miała okazję zobaczyć także pokaz gołębi, małpek, węży i piesków, który przedstawią goście z Ukrainy. Atrakcją tegorocznego show będą popisy napowietrzne na ruchomym trapezie w wykonaniu Olega Sysuna z Bułgarii.

Cyrk Warszawa wystąpi w Skoczowie przy ul. Księdza Mocko w czwartek, 12 kwietnia, o godz. 15.30 i 18.00. Do Cieszyna cyrkowcy przyjadą 14 i 15 kwietnia. Występy w Starej Cegielni odbędą się odpowiednio o godz. 15.00 i 17.30 oraz o 14.00 i 17.00.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest 20 bezpłatnych, 3 osobowych, zaproszeń na widowisko (każde zaproszenie - 1 osoba dorosła + 2 dzieci do lat 10-ciu / godzina dowolna) na każde z miast. Nagrody ufundował Cyrk Warszawa.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku powstał Cyrk Warszawa?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu oraz nazwę miasta, w którym mają być do odbioru zaproszenia.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Bilety na skoczowski pokaz do odebrania będą na miejscu pokazu, w kasie cyrku. Z kolei bilety do cyrku w Cieszynie będą do odebrania w siedzibie redakcji portalu, w Cieszynie przy ul. Bielskiej 184.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

biety juz rozdane ??

Co poslowie i senatorowie beda u nas ? SUPER

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama