, czwartek 29 września 2022
Cieszyn: O zaufaniu dla dzieci i młodzieży
W "Zaufaniu” za pośrednictwem głównej bohaterki, Elizy sprawdzamy, czy i dlaczego ludzie sobie ufają. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Cieszyn: O zaufaniu dla dzieci i młodzieży

MB/MAT.PRAS.
Krytyka Polityczna w Cieszynie wydała już trzecią, darmową publikację dla młodszych czytelników. "Zaufanie” skierowane jest do dzieci w wieku 10-12 lat. Autorkami publikacji są Anna Cieplak i Lidia Ostałowska, z kolei ilustracje wykonała Anna Pluta.

"Zaufanie” ukazało się 20 marca br. i tak jak poprzednie publikacje ("Bieda. Przewodnik dla dzieci” oraz "Współpraca. Przewodnik dla dzieci”) będzie dystrybuowana w całej Polsce bezpłatnie.

- Książki wydane przez nas w poprzednich latach spotkały się z dużym uznaniem środowiska wydawniczego - podkreślają autorki. - "Bieda. Przewodnik dla dzieci” była polecana przez Pierwszą Damę RP Annę Komorowską oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego. Została uznana za książkę dekady przez Fundację "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom". Wokół tematu książeczki "Współpraca. Przewodnik dla dzieci” rozmawiał w Świetlicy Krytyki Politycznej "Na Granicy" w Cieszynie prezydent RP Bronisław Komorowski. Liczymy, że trzecia z serii darmowych książek dla młodszych czytelników naszego wydawnictwa również zostanie zauważona i doceniona przez dzieci, rodziców oraz spotka się z pozytywnym przyjęciem mediów - dodają.

W "Zaufaniu” za pośrednictwem głównej bohaterki, Elizy sprawdzamy, czy i dlaczego ludzie sobie ufają oraz jak to wpływa nie tylko na życie Elizy. "Co to byłby za świat, w którym wszyscy byliby podejrzliwi? Tam gdzie ludzie sobie ufają, wszystkim żyje się lepiej”.

Ukazaniu się nowej książki dla dzieci w Wydawnictwie Krytyki Politycznej towarzyszy kampania społeczna dotycząca zaufania, w skład której wchodzą quiz dla dzieci i młodzieży oraz film.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa egzemplarze książki dla dzieci i młodzieży "Zaufanie".

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku powstało wydawnictwo Krytyki Politycznej?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama