, piątek 12 sierpnia 2022
Boże Narodzenie z Teosiem (konkurs)
Zabawny wróbelek Teoś odkryje razem z innymi zwierzętami historię Bożego Narodzenia. fot: projekt graficzny: Lidia NiemczykDodaj do Facebook

Boże Narodzenie z Teosiem (konkurs)

AGNIESZKA KACZMARCZYK
Boże Narodzenie z Teosiem (konkurs)

W pełnym ciepła świątecznym słuchowisku powstałym na podstawie spektaklu Teatru Dobrego Serca z Warszawy, dzieci poznają historię cioci Kasi, wujka Zbycha oraz wróbelka i innych zwierząt. Projekt graficzny: Lidia Niemczyk

Na rynku ukazało się nowe słuchowisko: "Teoś i Boże Narodzenie". W sposób radosny i ciepły mówi o rzeczach pięknych i ważnych. To już trzecie wydane przez Wydawnictwo WARTO Centrum Misji i Ewangelizacji (CME) Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP słuchowisko dla dzieci.

Zabawny wróbelek Teoś odkryje razem z innymi zwierzętami historię Bożego Narodzenia. - Dzięki temu słuchowisku dzieci dowiedzą się dlaczego w szopce musiał urodzić się Ktoś wyjątkowy. Poczują też wspaniały nastrój i głębię tych cudownych Świąt - mówi Bożena Giemza z CME, prowadząca Wydawnictwo WARTO i dodaje, że historia rozgrywająca się na strychu, może zainteresować także dorosłych: rodziców oraz dziadków, którzy też kiedyś byli dziećmi.

W pełnym ciepła świątecznym słuchowisku powstałym na podstawie spektaklu Teatru Dobrego Serca z Warszawy, dzieci poznają historię cioci Kasi, wujka Zbycha oraz wróbelka Teosia i innych zwierząt. Na płycie znajdują się także podkłady muzyczne do piosenek, które można śpiewać całą rodziną w czasie nadchodzących Świąt.W słuchowisku występują Jerzy Latos i Paulina Dulla. Muzykę i słowa napisał Jerzy Latos, aranżacją i wykonaniem zajął się Mateusz Walach, a realizacją nagrania i montażem Marcin Iskrzycki.

Płytę można kupić w księgarni wydawnictwa WARTO oraz poprzez stronę internetową: www.warto.com.pl.

Uwaga! Konkurs!

Dla Czytelników portalu gazetacodzienna.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są 3 płyty "Teoś i Boże Narodzenie". Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł ma pierwsze słuchowisko dla dzieci wydane przez Wydawnictwo WARTO?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu. Nagroda będzie do odebrania w siedzibie naszej redakcji, przy ul. Bielskiej 184 w Cieszynie.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama