, sobota 13 sierpnia 2022
Arek Malinowski z zespołem w Etno Chacie. Wygraj wejściówkę
Wokalista, kompozytor, autor tekstów, klawiszowiec, organista. Swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi rozpoczął w 2001 roku, jednakże nie uczęszczał do żadnej szkoły muzycznej. fot: ARC artystyDodaj do Facebook

Arek Malinowski z zespołem w Etno Chacie. Wygraj wejściówkę

AK
Etno Chata "Topolej” zaprasza na koncert Arka Malinowskiego z zespołem, który odbędzie się 17 maja o godz. 20.00. Po koncercie zaplanowana została impreza z zespołem.

Wokalista, kompozytor, autor tekstów, klawiszowiec, organista. Swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi rozpoczął w 2001 roku, jednakże nie uczęszczał do żadnej szkoły muzycznej.

Laureat wielu wojewódzkich konkursów, finalista ogólnopolskiego Festiwalu Rock Stars w 2012 r. Na swoim koncie ma gościnne występy z zespołem Volver m.in. na Festiwalu Top Trendy w 2012 r oraz Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (2012 r). Na początku 2012 roku postanowił spróbować swoich sił jako wokalista - wynikiem jest nagranie swojego pierwszego singla pt. "Gry Plan”, który zapowiada jego pierwszą płytę. Nagrana piosenka zdobyła główną nagrodę Wytwórni MyMusic w konkursie na "Nową twarz”.

Bilety zakupić można w cenie 15 zł przed koncertem. Dzieci na koncert wchodzą za darmo.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa bilety na koncert. Nagrodę ufundowali właściciele Chaty TOPOLEJ.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Z jakiego miasta pochodzi Arek Malinowski?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu. Wygrywa osoba, która pierwsza przyśle do nas odpowiedź na pytanie.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w Chacie Topolej przed koncertem.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama