, poniedziałek 27 maja 2024
Zmiany w rozkładzie jazdy Linea-Trans
Od 2 września firma Linea-Trans wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy na trasie Strumień - Bielsko-Biała.  fot: ARC GCDodaj do Facebook

Zmiany w rozkładzie jazdy Linea-Trans

MM
Wraz z początkiem nowego roku szkolnego firma Linea-Trans wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy na trasie Strumień - Bielsko-Biała. To dobra wiadomość dla mieszkańców Strumienia i Chybia, którzy zyskają połączenie do Pawłowic oraz skorzystają na popołudniowym połączeniu z Bielska-Białej.

- Starania o poprawę stanu komunikacji autobusowej przynoszą skutki - czytamy na stronie internetowe gminy Chybie, na której pojawiła się informacja, iż od 2 września br., trasa Strumień - Bielsko-Biała zostanie przedłużona do Pawłowic. Dodatkowo w dniach nauki szkolnej przywrócony zostanie także kurs z Bielska-Białej do Strumienia odbywający się o godz. 18:20. - To dobra informacja dla uczniów, którzy w nowym roku szkolnym będą wracali wieczorem ze szkół w Bielsku-Białej oraz tych, dojeżdżających do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach - czytamy w komunikacie na stronie gminy Chybie.

Szczegółowy rozkład jazdy na trasie Pawłowice - Strumień - Bielsko-Biała znajduje się tutaj. Z kolei z rozkładem jazdy dla połączenia Bielsko-Biała - Strumień - Pawłowice można się zapoznać tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama